XT.com Referans Kodu - Referral Brotherhood

xt-com-referans-kodu-referral-code-commission-discount-equally-shared-special-referral-code


XT.com 40% Discount. Equally Shared Referral Code

{getToc} $title={Table of Contents}

It is a 40% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.


The percentage of the reference was distributed as 24% of the reference owner, 16% of the new registrant, in total 40%. You get 24% commission discount and 16% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money.


When registering, "2I5EDS" will be written where it says "Referral Code (Optional)". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 40%.


🔽You can click the link below to register.🔽

Crypto Currency Exchanges XT
Use the referral code when registering for XT and enjoy the benefits!
Referral Code 2I5EDS
Discount 24% Discount
Cashback 16% Cashback
Bonus ---
Don't forget to use the referral code when registering with XT and enjoy the rewards!
 
Note: After registering on the XT stock market, do not forget to install the XT application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.

XT.com %40 İndirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu


%40 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.


Referansın yüzdesi %24 referans sahibi, %16 yeni kayıt olan kişi toplam %40 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %24 komisyon indirimi ve %16 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.


Kayıt olurken "Referans kodu (Opsiyonel)" yazan yere "2I5EDS" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %40 olarak yansıtılacaktır.


🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽


Not: XT borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza XT uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 
🔽Kayıt olmak için aşağıdaki QR kodunu okutabilirsiniz.🔽
 
xtcom-qr-code-scanning-qr-kodu-okutma-referral-code-referans-kodu


XT Nasıl Kayıt Olunur?

XT Nasıl Hesap Açılır?

XT Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki Soruların Cevaplarının Adım Adım Anlatımı


Adım 1: Aşağıdaki XT Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Referans Kodu" yazan yerde "2I5EDS" yazdığından emin olun. Daha sonra "Ülke ve Bölge" seçim ekranı geldiğinde Türkiye olarak seçin ve "Onayla" butonuna basın.


xt-brotherhood-referral-code-referans-kodu-hesap-olustur

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.


Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.


Adım 4: Daha sonra "Kayıt Ol" butonuna tıklayınız.


İşlemler bu kadar. XT kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.


LATOKEN borsasına da Buraya Tıklayarak kayıt olabilirsiniz. {alertSuccess}

 

XT.com Kripto Para Borsası Hakkında Temel Bilgiler


Giriş

Bitcoin’in icadından itibaren “Kripto Para ve Blok Zinciri” teknolojisi gelişerek dünyaya yayıldı. Buna bağlı olarak Altcoin adı verilen “Alternatif Coin”ler üretilerek insanlara sunuldu. Bitcoin ve Altcoin dediğimiz kripto paralar artık her yerde ve her kişiye kolayca ulaşılabilir bir şekilde sunuluyor.


Kripto paraların alım ve satım işlemlerinin yapıldığı birçok yer bulunur. Bu yerlerden en önemli olanları tabi ki CEX (Centralized Exchange) kripto para borsalarıdır. CEX Borsalara Merkezi Borsalar denir.


Kripto para ekosistemi ve buna bağlı olarak faaliyet gösteren yüzlerce CEX borsa bulunmaktadır. Bu borsalardan biride XT kripto para borsasıdır.


XT.com Nedir?

Dünyanın İlk Topluluk Odaklı Kripto Para Platformudur.


XT.com Exchange 2018 yılında kurulmuş olup Seyşeller'de kayıtlıdır. Genel merkezi Dubai'de bulunmaktadır. Singapur, Seul ve diğer ülke ve bölgelerde bulunan operasyon merkezleri sayesinde işlem ağı tüm dünyayı kapsamaktadır.


Platform, küresel üst düzey domain www.xt.com'un sahibidir ve şu anda 3 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya, aylık 300.000'den fazla aktif kullanıcıya ve ekosistemine dahil 30 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir.


XT.com, 500'den fazla yüksek kalite para birimini ve 800 işlem çiftini destekleyen kapsamlı bir işlem platformudur. Döviz işlemleri, kaldıraç işlemleri, OTC işlemleri, sözleşmeli işlemler, kredi kartı ile alım gibi zengin bir işlem çeşitliliğine sahiptir. Kullanıcılara en güvenli, en verimli ve profesyonel dijital varlık yatırım hizmetlerini sunar.


XT Referans Programı Nasıl Çalışır?

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.


XT kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için elinizde "Referans Kodu veya Davet Kodu" olması gerekir. Yani bu koda ihtiyacınız vardır. XT kripto para borsasındaki referans programı da bu temel üzerine kurulmuştur ve bu temel üzerinde çalışır.


XT Referans Kodu Kullanmanın Faydaları Nedir?

Herhangi bir Referans Kodu olmadan kayıt olursanız alış ve satış işlemlerindeki komisyon indirimlerinden, yaptığınız işlemlerden belirli oranlarda verilen cashback yani nakit para ödüllerinden ve bazı avantaj ve hediyelerden faydalanamazsınız.


Referans Kodu kullanırsanız komisyon indirimleri, cashback yani nakit para ödülleri, bazı avantaj ve hediyeler kazanırsınız. Bu özellikler ile kripto para borsalarına yeni kayıt olacak kullanıcılar Referans Kodu ararlar.


Bilgi Notu: Referans Kodu olmadan kayıt olursanız, kayıt olduktan sonra artık Referans Kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

Burada önemli olan en iyi ve gerçek bir Referans Kodu bulmaktır. "Referral Brotherhood" platformu olarak, kripto para borsaları ile olan iş ortaklığımız ve felsefemiz gereği Referans Kodu paylaşımında 3 ana kurala dikkat etmeye çalışıyoruz. En iyi, Gerçek ve Paylaşımlı Referans Kodu paylaşmak.


“Referral Brotherhood” platformu olarak kripto para borsalarının en iyi, gerçek ve paylaşımlı Referans Kodlarını paylaşmaktayız.


Sizde bu konudaki XT Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz.


XT Borsası Teknik Bilgiler

Borsa Adı: XT Kripto Para Borsası

Bulunduğu Sektör: CEX (Centralized Exchange)

Resmi Web Sitesi: https://www.xt.com

Borsa Tokeni: Evet => XT Token

Listelenmiş Koin Sayısı: 450+ den fazla

Haftalık Ortalama Ziyaretçi Sayısı: Ortalama 1,6 Milyon Kişi

24 Saatlik İşlem Hacmi: Ortalama 300 Milyon Dolar

Başlıca Sosyal Medya Hesapları: TwitterYoutubeFacebook{alertInfo}
 

XT Medya Yorumları

Referral Brotherhood
 • XT Kripto Para Borsası Toluluklara Hitap Eden Bir Borsa.

XT Mobil ve PC Uygulamaları

XT Kripto Para Borsası; Apple iOS işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için, Google Android işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için ve Microsoft Windows PC işletim sistemleri için gerekli resmi (offical) uygulama indirme linkleri aşağıdadır.

NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

8 Yorumlar

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

 1. XT gerçekten çok memnun kaldığım bir kripto para borsası oldu. Sitenizdeki bilgiler ve paylaşımlar için sağ olun hocam.

  YanıtlaSil
 2. siteniz çok güzel diyer arkadaşlara tavsiye ederim

  YanıtlaSil
 3. Arkadaşlar e-mail yoluyla çok soran olmuş herkese dönemedim kusura bakmayın. Platformumuz tarafından paylaşılan XT.com Referansının yüzdesi %60 referans sahibi, %40 yeni kayıt olan kişi toplam %100 olarak dağıtılmıştır.

  Borsalar tarafından bizimde haberimiz olmadan borsalara ait olan referans kuralları değişebiliyor. Bu değişimlerden haberimiz oldukça referans oranlarını ve referans kodlarımızı güncelliyoruz bilginize.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Friends, I'm sorry I couldn't get back to everyone who asked a lot via e-mail. The percentage of XT.com References shared by our platform was distributed as 60% referral holders, 40% new registrants totaling 100%.

   The reference rules of the exchanges can be changed by the exchanges without our knowledge. As we are aware of these changes, we update our reference rates and reference codes for your information.

   Sil
 4. تبادل موثوق للتمويل الإسلامي. أوصي به للمتداولين ذوي الخبرة. حصلت على خصم عمولة كبير منك. وأتمنى لكم كل النجاح.

  YanıtlaSil
 5. Best exchanges. Thanks

  YanıtlaSil
 6. Çok iyi borsa olduğunu sonradan fark ettim. Denemeyenler denesin.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

İletişim Formu