XT.com Referral Code-Referans Kodu

xt-com-referans-kodu-referral-code

XT.com 100% Discount. Equally Shared Referral Code


It is a 100% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. The percentage of the reference was distributed as 60% of the reference owner, 40% of the new registrant, in total 100%. You get 60% commission discount and 40% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money. When registering, "KCDG5RHX4X" will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 100%.

NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.XT.com %100 indirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu


%100 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %60 referans sahibi, %40 yeni kayıt olan kişi toplam %100 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %60 komisyon indirimi ve %40 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "KCDG5RHX4X" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %100 olarak yansıtılacaktır.


XT.com Borsası Hakkında

XT.com nedir?

Dünyanın İlk Topluluk Odaklı Kripto Para Platformudur.

XT.com Exchange 2018 yılında kurulmuş olup Seyşeller'de kayıtlıdır. Genel merkezi Dubai'de bulunmaktadır. Singapur, Seul ve diğer ülke ve bölgelerde bulunan operasyon merkezleri sayesinde işlem ağı tüm dünyayı kapsamaktadır.

Platform, küresel üst düzey domain www.xt.com'un sahibidir ve şu anda 3 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya, aylık 300.000'den fazla aktif kullanıcıya ve ekosistemine dahil 30 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir.

XT.com, 500'den fazla yüksek kalite para birimini ve 800 işlem çiftini destekleyen kapsamlı bir işlem platformudur. Döviz işlemleri, kaldıraç işlemleri, OTC işlemleri, sözleşmeli işlemler, kredi kartı ile alım gibi zengin bir işlem çeşitliliğine sahiptir. Kullanıcılara en güvenli, en verimli ve profesyonel dijital varlık yatırım hizmetlerini sunar.

Bu Konu Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir

 • XT.com nedir?
 • XT.com borsası nedir?
 • XT.com nasıl kayıt olunur?
 • XT.com nasıl hesap açılır?
 • XT.com referans nedir?
 • XT.com referans nerede?
 • XT.com referans ile nasıl kayıt olunur?
 • XT.com referans ile nasıl hesap açılır?
 • XT.com referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
 • XT.com referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

1 Yorumlar

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

 1. XT gerçekten çok memnun kaldığım bir kripto para borsası oldu. Sitenizdeki bilgiler ve paylaşımlar için sağ olun hocam.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

İletişim Formu