XT.com Referral Code-Referans Kodu

xt-com-referans-kodu-referral-code-commission-discount-equally-shared-special-referral-code

XT.com 100% Discount. Equally Shared Referral Code

{getToc} $title={Table of Contents}

It is a 100% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 60% of the reference owner, 40% of the new registrant, in total 100%. You get 60% commission discount and 40% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money.

When registering, "2I5EDS" will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 100%.

🔽You can click the link below to register.🔽

Note: After registering on the XT stock market, do not forget to install the XT application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.



XT.com %100 indirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu


%100 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %60 referans sahibi, %40 yeni kayıt olan kişi toplam %100 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %60 komisyon indirimi ve %40 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "2I5EDS" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %100 olarak yansıtılacaktır.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽


Not: XT borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza XT uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 
🔽Kayıt olmak için aşağıdaki QR kodunu okutabilirsiniz.🔽
 
xtcom-qr-code-scanning-qr-kodu-okutma-referral-code-referans-kodu

XT.com Borsası Hakkında

XT.com nedir?

Dünyanın İlk Topluluk Odaklı Kripto Para Platformudur.

XT.com Exchange 2018 yılında kurulmuş olup Seyşeller'de kayıtlıdır. Genel merkezi Dubai'de bulunmaktadır. Singapur, Seul ve diğer ülke ve bölgelerde bulunan operasyon merkezleri sayesinde işlem ağı tüm dünyayı kapsamaktadır.

Platform, küresel üst düzey domain www.xt.com'un sahibidir ve şu anda 3 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya, aylık 300.000'den fazla aktif kullanıcıya ve ekosistemine dahil 30 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir.

XT.com, 500'den fazla yüksek kalite para birimini ve 800 işlem çiftini destekleyen kapsamlı bir işlem platformudur. Döviz işlemleri, kaldıraç işlemleri, OTC işlemleri, sözleşmeli işlemler, kredi kartı ile alım gibi zengin bir işlem çeşitliliğine sahiptir. Kullanıcılara en güvenli, en verimli ve profesyonel dijital varlık yatırım hizmetlerini sunar.

XT Borsası Sık Sorulan Sorular


XT Borsası Nedir?

XT.com Exchange 2018 yılında kurulmuş olup Seyşeller'de kayıtlıdır. Genel merkezi Dubai'de bulunmaktadır. Singapur, Seul ve diğer ülke ve bölgelerde bulunan operasyon merkezleri sayesinde işlem ağı tüm dünyayı kapsamaktadır.

XT Nasıl Kayıt Olunur? XT Nasıl Hesap Açılır?

🔽Kayıt olmak ve hesap açmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

Eğer referansınız olmadan üye olursanız indirim ve benzeri bir çok şeyi kaybedersiniz. Kripto para borsalarına referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Bu yüzden XT borsasına kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "2I5EDS" yazmayı unutmayınız.

XT Referans Kodu Nerede?

XT referans kodu olarak "2I5EDS" kodunu kullanabilirsiniz.

XT Referans Kodu Nereye Yazılır?

XT borsasına kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "2I5EDS" yazılır.

XT Referans Kodu Nasıl Alınır?

XT davet kodu almak için "2I5EDS" kodunu kullanabilirsiniz.

XT Referans Kodu 2023

XT referans kodu 2023 "2I5EDS" kodudur.

XT Referans Kodu Ekleme

XT referans kodu eklemek için "2I5EDS" kodunu kullanınız.

NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

6 Yorumlar

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

 1. XT gerçekten çok memnun kaldığım bir kripto para borsası oldu. Sitenizdeki bilgiler ve paylaşımlar için sağ olun hocam.

  YanıtlaSil
 2. siteniz çok güzel diyer arkadaşlara tavsiye ederim

  YanıtlaSil
 3. Arkadaşlar e-mail yoluyla çok soran olmuş herkese dönemedim kusura bakmayın. Platformumuz tarafından paylaşılan XT.com Referansının yüzdesi %60 referans sahibi, %40 yeni kayıt olan kişi toplam %100 olarak dağıtılmıştır.

  Borsalar tarafından bizimde haberimiz olmadan borsalara ait olan referans kuralları değişebiliyor. Bu değişimlerden haberimiz oldukça referans oranlarını ve referans kodlarımızı güncelliyoruz bilginize.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Friends, I'm sorry I couldn't get back to everyone who asked a lot via e-mail. The percentage of XT.com References shared by our platform was distributed as 60% referral holders, 40% new registrants totaling 100%.

   The reference rules of the exchanges can be changed by the exchanges without our knowledge. As we are aware of these changes, we update our reference rates and reference codes for your information.

   Sil
 4. تبادل موثوق للتمويل الإسلامي. أوصي به للمتداولين ذوي الخبرة. حصلت على خصم عمولة كبير منك. وأتمنى لكم كل النجاح.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

İletişim Formu