LBANK Referans Kodu Nedir? Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır?

lbank-referans-kodu-nasil-alinir

Referans Kodu veya Davet Kodu Nedir? Önemi Nedir? 


{getToc} $title={İçindekiler}

Giriş

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

LBANK kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için "Referans Kodu veya Davet Kodu" na ihtiyacınız vardır.

Dikkat! Eğer herhangi bir referans veya davet kodunuz olmadan kayıt olursanız sonradan geri dönüşü olmayan bir yola girmiş olursunuz.{alertWarning}

Önemli Not: Referans veya Davet kodunuz olmadan kayıt olursanız kayıt olduktan sonra artık Referans veya Davet kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

En İyi Referans Kodu Nasıl Anlaşılır?

Borsalarda kullanıcılara belirli oranlarda olmak  koşuluyla referans kodları verilir. Standart bir kullanıcıya belirli bir oranı geçmeyecek düşük oranlı bir Referans Kodu veya Davet Kodu oluşturmasına izin verilir.

Eğer kullanıcı borsa ile "Bağlı Kuruluş" yani İngilizcesi "Affiliate" olarak çalışıyor ise o kullanıcıya özel yüksek oranlı ve hatta ek hediyeleri olan Referans Kodu veya Davet Kodu oluşturmasına izin verilir.

Burada kayıt olan kişi için önemli olan "Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu" bulmaktır. Çünkü bazı paylaşılan referanslar yüksek oranlı olduklarını söyledikleri halde düşük oranlı sahte referanslar çıkabilmektedir.

Yüksek Oranlı Gerçek Referans veya Davet Kodunu Nasıl Bulurum?

Genellikle güvenilir ve referans sahibi oluşumlar yüksek oranlı ve gerçek referanslar paylaşmaktadır. "Referans Kardeşliği" yani İngilizce tabiriyle "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak LBANK Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız. Sitemizde yüksek oranlı, gerçek, artı bonus hediyelere sahip ve ayrıca kuruluşumuzun ana teması olan eşit paylaşımlı referans paylaşmaktayız. Paylaşım oranlarımızı borsaların uygun gördüğü koşullar çerçevesinde yapmaktayız.

LBANK Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu-Davet Kodu Nasıl Bulurum?

"Referans Kardeşliği" yani İngilizce adıyla "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak LBANK Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız ve en yüksek oranlı ve gerçek referans ve davet kodumuzu huzurla kullanabilirsiniz.

LBANK borsası %100 komisyon indirimli [50% Spot + 50% Futures] ve 255$ USDT hoş geldiniz hediyesi, ayrıca herkese vadeli işlemlerde geçerli olmak üzere LBANK işbirliği ile "Referans Kardeşliği" referans koduna özel 10$ USDT hediyesi olan kardeşlik ve eşit paylaşımlı özel Referans Kodu-Davet Kodu: "TMSN" dir.{alertSuccess}

 

"Referral Brotherhood" Kuruluşu LBANK Referans Kodu-Davet Kodu Nedir?


%100 komisyon indirimli [50% Spot + 50% Futures] ve paylaşımlı referans linkidir. Bu referans piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %50 referans sahibi, %50 yeni kayıt olan kişi toplam %100 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %50 komisyon indirimi ve %50 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız. Yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "TMSN" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %100 olarak yansıtılacaktır.

Ayrıca belirli görevleri tamamlayarak 255$ USDT hoş geldiniz hediyesi kazanabilirsiniz. Ayrıca herkes vadeli işlemlerde geçerli olmak üzere LBANK işbirliği ile "Referans Kardeşliği" referans koduna özel 10$ USDT hediye kazanacak.

LBANK Referans Kodu veya Davet Kodu Nasıl Kullanılır? Adım Adım Anlatım


Referans Kodunu iki şekilde kullanabilirsiniz;

 1. İlk olarak LBANK internet sitesine giriş yapıp "Register yani Kayıt" butonuna tıkladıktan sonra kayıt ekranında "Invitation Code yani Davet Kodu" yazan yere büyük ve küçük harflere ve rakamlara dikkat ederek "TMSN" yazdıktan sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz.
 2. İkinci seçenek daha kolay. Referans Kodu veya Davet Kodu bağlantısına tıklarsanız bağlantı sizi "Invitation Code yani Davet Kodu" hazır olarak yazılmış kaydol ekranına yönlendirecektir. Daha sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz. Artık yüksek indirim ve kazanç sahibi olabileceğiniz ve hediyeler alabileceğiniz çok güzel bir LBANK hesabınız oldu. Hayırlı olsun.
 3. LBANK Borsası Referans Kodu-Davet Kodu-Invitation Code Bağlantısı:
  https://www.lbank.com/login/?icode=TMSN
lbank-referans-kodu-nasil-alinir

LBANK Kripto Para Borsası Hakkında Kısa Bilgiler


Tam adı Ledger Bank Exchange olan LBANK Borsası, 2015 yılında kurulmuş ve Virgin Adaları'na kayıtlıdır. Güvenli, profesyonel ve kullanışlı kripto varlık değişim hizmetleri, türev hizmetleri, para birimi ölçümü, para birimi sağlayan, NFA ABD MSB, Kanada MSB, Avustralya kripto lisansına sahip, dünya çapında yüksek teknoloji kripto varlık ticaret platformudur.

LBANK Kripto para borsası son zamanlarda yükselişte olan ve bu çokluk içerisinde kendisine iyi bir yer bulan bir borsa. Bünyesinde 500 den fazla Bitcoin ve Altcoin barındıran borsa dünya genelinde haftalık 1,5 milyona yakın ziyaretçi çekmeyi başarıyor.

Çin'in yasaları kripto para birimleri, ICO' lar ve borsalar söz konusu olduğunda oldukça sert olduğundan, LBANK borsası genel merkezini Hong Kong'a dayandırdı ve öncelikle Asya ve Çin pazarlarına hizmet ediyor.

Ancak borsa dünyanın her yerinden müşteri kabul ediyor ve hizmetlerini hem İngilizce hem de Mandarin Çincesi olarak sunuyor. Bir çok ülke ve dil üzerinde ise çalışmaları hızla devam ediyor.
 • CoinMarketCap verilerine göre Huobi Global Borsası şu an 272 Kripto para Borsası sıralamasında 15. sırada bulunmaktadır. Borsa puanı 10 üzerinden 6.4 olarak belirlenmiş.
 • Borsada listelenmiş Bitcoin, Ethereum ve Altcoinler' in sayısı 470'i geçmiştir. 
 • Haftalık ziyaretçi sayısı ortalama 1 milyon 700 bin kişiyi aşmıştır.
 • 530'a yakın piyasa ve yüksek bir likidite ile ortalama günlük 1 milyar dolar işlem hacmine sahiptir.
 • USD dahil bir çok para birimi ile Bitcoin ve Altcoin alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular


LBANK Referans Kodu-Davet Kodu Nedir?

 • Özel Referans-Davet Kodları ile borsa üzerinden indirim, kazanç ve belirli hediyeler elde edersiniz. Size referans olan kişi veya kurum ne kadar iyi ise o oranda indiriminiz ve hediyeleriniz artar. Eğer "Referral Brotherhood" kuruluşu Referans Kodu ile kayıt olursanız paylaşımlı Referans Kodu olduğundan ek kazançta elde edersiniz.

  LBANK Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

  • Yukarıda da anlatıldığı gibi iki türlü Referans Kodu kullanabilirsiniz. Kayıt ekranında isterseniz el ile yazabilirsiniz ya da bağlantı linkine otomatik olarak tıklayabilirsiniz.

   LBANK Referans Kodu Eklemeyi Unuttum? Ne Yapacağım?


   Önemli Not: Eğer kayıt aşamasında "Referans Kodu" ekleme işlemini yapmayı unuttuysanız bu durumda geçmiş olsun, geri dönüşü olmayan bir yola girdiniz. Artık iki seçeneğiniz bulunuyor. Ya hesabınızı herhangi bir "Referans Kodu" ve avantajı olmadan kullanmaya devam edeceksiniz ya da yeni bir hesap oluşturup bu kez referans kodunu girerek kaydınızı tamamlayacaksınız. Eğer böyle bir hata yaparsanız "KYC yani Kimlik Doğrulama Yapmayın" ve yeni bir cep telefonu numarası ile ya da yeni bir mail adresi ile yeni bir hesap açmayı deneyebilirsiniz.{alertInfo}

    LBANK Referans Kodunu Sonradan Ekleyebilir miyim?

    Önemli Not: "LBANK Referans Kodu" sadece kayıt aşamasında ekleyebilirsiniz. Bu nedenle de kayıt olduktan sonra ve hali hazırda kullanılan bir hesaba ait işlem yapılamaz. Yani LBANK Referans Kodu sonradan ekleme ve değiştirme şansı bulunmamaktadır.{alertInfo}
     

     LBANK Güvenli mi?

     • LBANK Kripto para borsası son zamanlarda yükselişte olan ve bu çokluk içerisinde kendisine iyi bir yer bulan bir borsa. Bünyesinde 500 den fazla Bitcoin ve Altcoin barındıran borsa dünya genelinde haftalık 1,5 milyona yakın ziyaretçi çekmeyi başarıyor.

      Yalnızca 1$ ile işlem yapmaya başlayabilir miyim?

      • LBANK, kullanıcıların 1$ gibi düşük bir fiyata çeşitli işlem ve finansal ürünler aracılığıyla uygulama deneyimlerini geliştirmelerine olanak tanır. Bunun yanında 1$ standart alım satım için minimum işlemdir.

       LBANK Borsasının Mobil Uygulaması Var mı?

       • Evet LBANK borsasının Android ve iOS sistemleri için mobil uygulaması bulunmaktadır.

       lbank-referans-kodu-nasil-alinir

       LBANK kripto para borsasının Android ve iOS işletim sistemleri ile uyumlu mobil uygulaması vardır. Kullanmakta olduğunuz cep telefonu işletim sistemine göre aşağıdaki bağlantılardan uygun olan yazılımı indirebilirsiniz.       LBANK Borsası Nedir? LBANK Hangi Ülkenin?

       • Tam adı Ledger Bank Exchange olan LBANK Borsası, 2015 yılında kurulmuş ve Virgin Adaları'na kayıtlıdır.
       Bu yazımı beğendiyseniz "LBANK Kripto Para Borsası Nedir? LBANK Nasıl Kullanılır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

       NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir. {fullWidth}

       Yorum Gönder

       Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

       İletişim Formu