Hotcoin Global Referral Code Referans Kodu (Haziran 2024): s2de1a2

Hotcoin Global Brotherhood Referral Code 40% Discount

{getToc} $title={Table of Contents}

Hotcoin Global 40% Discount. Equally Shared Referral Code (Invitation Code).

It is a 40% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 20% of the reference owner and 20% of the new registrant as 40% in total. You get 20% commission discount and 10% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money.

When registering, "s2de1a2" will be written where it says "Invitation Code (Optional)". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 40%.

{getButton} $text={Sign Up Hotcoin Referral Code} $icon={link} $color={#00008B}

Hotcoin Global Brotherhood Referans Kodu %40 indirim

Hotcoin Global %40 İndirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Davet Kodu).

%40 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %20 referans sahibi, %20 yeni kayıt olan kişi toplam %40 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %20 komisyon indirimi ve %20 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Davet Kodu (İsteğe bağlı)" yazan yere "s2de1a2" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %40 olarak yansıtılacaktır.

{getButton} $text={Kayıt Ol Hotcoin Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

hotcoin-global-brotherhood-referral-code-referans-kodu-referralbrotherhood.com

Hotcoin Global Nasil Kayit Olunur ve Hesap Acilir?

Adim Adim Anlatimi

Adım 1: Aşağıdaki Hotcoin Global Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Davet Kodu" yazan yerde "s2de1a2" yazdığından emin olun.

{getButton} $text={Kayıt Ol Hotcoin Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "Parola" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Daha sonra şifrenizi tekrar girin. Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın. Daha sonra "Uyruk" bölgesi seçiminizi Türkiye seçiniz.

Adım 4: "Kullanıcı Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum." yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Kaydolmak" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. Hotcoin Global kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

Hotcoin global borsasına kayıt olduysanız, Hemen Şimdi Vindax Borsasına da Kayıt Olun.

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu