BingX Referral Code-Referans Kodu

 

bingx-referans-kodu-referral-code

BingX 10% Discount and Welcome Bonus. Equally Shared Referral Code

It is a 10% commission discount and equally shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. The percentage of the reference was distributed as 5% of the reference holder, 5% of the new registrant, 10% in total. In the transactions you make, you will receive 5% commission discount and 5% cashback in the form of coins, so you earn money. When registering, "SKDRR7WW" will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 10% and welcome gifts.


NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.BingX %10 indirim ve Hoş Geldiniz Bonusu. Eşit Paylaşılan Referans Kodu


%10 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %5 referans sahibi, %5 yeni kayıt olan kişi toplam %10 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %5 komisyon indirimi ve %5 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "SKDRR7WW" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %10 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca hoş geldiniz hediyelerinizi de kaçırmayın.


BingX Borsası Hakkında


2018 yılında kurulan BingX, dünya çapında 100'den fazla ülkeye spot, türev ve copy trade hizmetleri sunan bir kripto sosyal ticaret borsasıdır.

BingX, herkes için hızla büyüyen kripto para piyasasının kilidini açarak, kullanıcıları uzman Trader lar ile birleştirerek ve basit, ilgi çekici ve şeffaf bir şekilde yatırım yapabilmeleri için bir platform sağlayarak insanların borsası olmaktan gurur duyduğunu belirtiyor.

Borsasın kurucu ve liderlik ekibi, en iyi VC firmalarından öncü profesyoneller, J. P. Morgan, Standard Chartered Bank gibi finans kurumlarından ve kendi uzmanlık alanlarında 10 yılı aşkın deneyime sahip Google, Tencent ve Alibaba gibi önde gelen internet şirketlerinden oluşmaktadır.

BingX, Kuzey Amerika, Kanada, AB, Hong Kong ve Tayvan'da şubeleri bulunan uluslararası bir dijital hizmet finans kuruluşudur. BingX ayrıca hizmet sunduğu veya herhangi bir iş faaliyetinde bulunduğu diğer ülkelerde faaliyet göstermek için tescil ettirmiş veya düzenleyici onay almıştır.

BingX, küresel yan kuruluşları ve/veya ilgili kuruluşları aşağıdaki düzenleyici lisansları almış olan Bing Group'un tescilli ticari markasıdır.

 • CoinMarketCap verilerine göre BingX Borsası şu an 242 Kripto para Borsası sıralamasında 40. sırada bulunmaktadır. Borsa puanı 10 üzerinden 4.6 olarak belirlenmiş.
 • Borsada listelenmiş Bitcoin, Ethereum ve Altcoinler' in sayısı 330'u geçmiştir. 
 • Haftalık ziyaretçi sayısı ortalama 1,5 milyon kişiyi aşmıştır.
 • 400'e yakın piyasa ve yüksek bir likidite ile ortalama günlük 250 milyon dolar işlem hacmine sahiptir.
 • USD dahil bir çok para birimi ile Bitcoin ve Altcoin alabilirsiniz.

Bu Konu Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir

 • BingX nedir?
 • BingX borsası nedir?
 • BingX nasıl kayıt olunur?
 • BingX nasıl hesap açılır?
 • BingX referans nedir?
 • BingX referans nerede?
 • BingX referans ile nasıl kayıt olunur?
 • BingX referans ile nasıl hesap açılır?
 • BingX referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
 • BingX referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu