BingX Referral Code Referans Kodu (Mart 2024): SKDRR7WW

BingX Brotherhood Referral Code 10% Discount and up to 5000 USDT Rewards

{getToc} $title={Table of Contents}

BingX 10% Discount and up to 5000$ Welcome Bonus. Equally Shared Referral Code.

It is a 10% commission discount and equally shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 5% of the reference holder, 5% of the new registrant, 10% in total. In the transactions you make, you will receive 5% commission discount and 5% cashback in the form of coins, so you earn money.

When registering, "SKDRR7WW" will be written where it says "Referral Code (Optional)". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 10% and welcome gifts.

{getButton} $text={Sign Up BingX Referral Code} $icon={link} $color={#00008B}

BingX Brotherhood Referans Kodu %10 indirim ve 5000 USDT'ye Kadar Hediye

BingX %10 İndirim ve 5000$ Kadar Hoş Geldiniz Bonusu. Eşit Paylaşılan Referans Kodu.

%10 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %5 referans sahibi, %5 yeni kayıt olan kişi toplam %10 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %5 komisyon indirimi ve %5 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Referans Kodu (Opsiyonel)" yazan yere "SKDRR7WW" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %10 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca hoş geldiniz hediyelerinizi de kaçırmayın.

{getButton} $text={Kayıt Ol BingX Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

bingx-brotherhood-referral-code-referans-kodu-referralbrotherhood.com

BingX Nasil Kayit Olunur ve Hesap Acilir?

Adim Adim Anlatim

Adım 1: Aşağıdaki BingX Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Referans Kodu" yazan yerde "SKDRR7WW" yazdığından emin olun.

{getButton} $text={Kayıt Ol BingX Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4: Daha sonra "İleri" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. BingX kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

BingX borsasına kayıt olduysanız, BTSE Kripto Para Borsasına da Buraya Tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Şimdi Kayıt Olun!

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu