MOBOX [MBOX] İnceleme.

mobox-nedir-oyun-incelemesi-momoverse

MOBOX [MBOX] Nedir? MOBOX Oyunu İncelemesi.


{getToc} $title={İçindekiler}


MOBOX Hakkında

Oyun Adı: MOBOX

Oyun içi Token / Coin: MBOX Token

Oyun Türü: Turn Based RPG / Sıra Tabanlı Rol Yapma Oyunu

Oynanabildiği Platformlar: Web Browser / IOS / Android

Desteklediği Blok Zincirler: BNB Smart Chain

NFT Desteği: Var

Oyna ve Kazan: Var

Oyun içi Kazançlar: Kripto Para

Web Sitesi: https://www.mobox.io/home/#/cmcairdrop?source=13899802

Oyunu İndirme ve Oynama Linkleri:

{getButton} $text={MOBOX Google Play Android} $icon={link} $color={#e67e22}

{getButton} $text={MOBOX Apple Store} $icon={link} $color={#e67e22}{alertInfo}

MOBOX [MBOX] Nedir?


MOBOX, Binance Smart Chain üzerinde çalışan, 3.5 milyon kayıtlı kullanıcıya sahip bir NFT oyun projesidir. DeFi ve NFT alanındaki öğeleri de bünyesinde barındıran proje, Play to Earn yani Oyna ve Kazan modeline sahip bir oyun platformu olarak çalışır. Oyuna başlayabilmek için NFT almalısınız. Bu NFT'lere MoMo NFT denir. 

MOBOX web sitesi üzerinden yada MOBOX cep telefonu uygulamaları üzerinden metamask ve diğer uyumlu kripto para cüzdanlarını bağlayarak NFT alabilirsiniz.{alertSuccess}

Platform içerisinde kullanıcılar, ücretsiz bir biçimde oyun oynayabilir ve NFT ve DeFi ürünleri üzerinden gelir elde edebilir. Bunun yanında projenin MBOX kripto para birimi bulunur. MBOX sahipleri, platformun sunduğu verim çiftçiliği gibi çeşitli ürünler aracılığıyla kazanç elde edebilir.

MOBOX (MBOX) ekosistemi, oynaması ücretsiz konseptinden ödün vermeden oyundan kazanma potansiyelini teşvik etmek için tasarlanmıştır.

NFT çiftçiliğinden verim çiftçiliğine ve blok zinciri oyunlarına kadar, platform tarafından sağlanan çeşitli oyunlara herkes katılabiliyor. 

Ayrıca, kullanıcılar yerel MBOX para biriminde ödenen stake ödüllerini kazanmak için likidite havuzlarında stake yapabilir.

Oyunda MoMo NFT’leri kullanabiliyorsunuz. MoMo NFT'ler common, uncommon, rare ve benzeri şekilde güç sırasına sahip. MoMo NFT ne kadar güçlü ise o oranda yüksek hash rate oranı veriyor. Hash rate oranı ne kadar yüksek ise o kadar fazla kazan elde ediyorsunuz.

MOBOX Oyunu İnceleme


Oyuncular, MoMo NFT’lerin gücünü kullanarak bir çık oyun türünü oynayabiliyor. Oyunlarda kazanılan varlıklar oyuncuya ait oluyor ve cüzdanınıza biriktirebiliyorsunuz. Oyundaki varlıklar tüm ekosistemde kullanılabilir. NFT'ler aynı anda birden fazla oyunda kullanılabiliyor ve yepyeni bir eğlence dünyası yaratıyor. MoMo NFT'leri aldıktan sonra asıl oyunlar başlıyor.

Projenin Metaverse’ü MOMOverse olarak adlandırılıyor. MOBOX üzerinde DeFi’yi Gaming NFT’lerle birleştirerek herkesin oynayabileceği bir oyun yaratmıştır. Blok zinciri olarak Binance Smart Chain’i kullananıyor.

MBOX Tokeni NFT oyun platformu aracılığıyla işlemleri gerçekleştirir. Platformda stake ve bonus ödüller verir. MBOX token’ına sahip kullanıcılar, kaynakların nasıl tahsis edildiğini belirlemek için DAO yani yönetim için oy kullanabililiyor.

MOBOX, birkaç farklı kullanıma sahip bir platformdur. Projeyi çekici kılan Play To Earn yani Oyna ve Kazan özelliğidir.

Projede şimdiye kadar NFT Farmer, Blockchain Brawler, Token Master, Trade Action, MOMO: Tactical Party Slaye gibi oyunlarını kullanıcılarla buluşturmuştur ve her geçen gün oyun sayısı artmaktadır.{alertInfo}
 

MOMOverse Nedir?

MOMOverse, nerede olursanız olun tüm cihazlarda keyfini çıkarabileceğiniz bir çapraz platform Metaverse oyunudur. MOMOverse, içerik oluşturmak veya başkalarının yarattıklarından zevk almak olsun, oyuncuları, geliştiricileri, koleksiyoncuları ve katılımcıları eğlenceli bir dünya ile ödüllendirir.

MOMOverse ile Neler Yapabilirim?

MOMO Avatarı: İlk NFT ile MOMOverse dalın. MOMO Avatarları, MOMOverse' de olduğunuz kişidir. Her Avatar, ikisi aynı olmayan benzersiz bir ERC721 NFT' dir.

MOMO NFT 'leri: Eşsiz NFT' ler ile çiftlik yapın, savaşın ve kazanın. MOMO' lar, MOMOverse içinde yaşayan sevimli küçük yaratıklardır. Oyuncular ile MOMO' lar yakalayın ve sahip olun ve bunları MOMOverse içindeki tüm oyunlarda çeşitli şekillerde kullanın.

Blind Box' lar: MOBOX Blind Box' lar, her birinde QR kodu bulunan benzersiz MOMO figürlerini içeren gerçek hayatta kullanılan oyun kutularıdır. Oyuncular QR kodunu tarayabilir ve aynı benzersiz MOMO, Binance Akıllı Zincirinde anında basılır ve MOMOverse genelinde kullanılır.

Yani gerçek yaşamdaki bir figürü MOMO NFT yapıp oyuna aktarabiliyorsunuz.{alertInfo}
 
NFT Oluşturma: Muhteşem yaratımlarınız için ödüller alın. Kullanıcılar, MOMOverse' de kullanılmak üzere kendi NFT' lerini tasarlayabilir ve basabilirler. Orijinal içerik oluşturucular, NFT kreasyonları için ömür boyu işlem ücreti alırlar.

Oyun Yapımı: MOMOverse' de Blockchain oyununuzu kolayca başlatın. Kullanımı basit API' ler ile oyun geliştiriciler, ekosistem kazanmak için oynaması ücretsiz, NFT Marketi, MOMO NFT' ler ve daha fazlası dahil olmak üzere MOMOverse' in sunduğu her şeyden yararlanabilir. Harika bir oyununuz var ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? MOBOX METAfund' a göz atın.

Kendi oyunlarınız MOBOX ile hayat buluyor.{alertInfo}
 
MOBOX DAG (DAO): Kendi Merkezi Olmayan Otonom Loncanızı (Topluluğunuzu) oluşturun ve organize edin. Akıllı Sözleşmeleri kullanarak kendi MOMO topluluğunuzu başlatın, NFT kaynaklarını paylaşın, hazinenizi büyütün ve birlikte eğlenin ve kazanın.

MOBOX Blok Zinciri: 150.000' den fazla oyuncu ile MOBOX ekosistemi güçlenerek her geçen gün büyüyor. Oyun içi varlıklarınız tarafından kontrol edilen ve yönetilen benzersiz bir NFT POS blok zinciri ağı. Oyun içi deneyiminiz aracılığıyla toplanan NFT' lerin MOBOX blok zinciri ağındaki düğümünüz olarak hareket ettiği, kullanıcılara neredeyse anında işlemler sağlayan devrim niteliğinde ve karbon nötr bir blok zinciri.

mobox-metafund-nedir

METAfund: Metaverse' i Güçlendirmek her şey olsa gerek. MOBOX, Metaverse' i oluşturan ve destekleyen teknik ekiplere yatırım yapar. METAfund , karar komitesinde Binance NFT Marketplace ile işbirliği içinde olan bir başlatma fonudur . METAfund, oyun geliştiricilerini harika oyunlarını blok zincirine ve MOMOverse' e getirme konusunda desteklemeye kendini adamıştır.

MOBOX Oyun Listesi

MOMOverse

MOMOverse, nerede olursanız olun tüm cihazlarda keyfini çıkarabileceğiniz bir çapraz platform Metaverse oyunudur. MOMOverse, içerik oluşturmak veya başkalarının yarattıklarından zevk almak olsun, oyuncuları, geliştiricileri, koleksiyoncuları ve katılımcıları eğlenceli bir dünya ile ödüllendirir.

NFT Farmer

Bu bölümde Mystery Box (Gizemli Kutu) alıp açabiliyorsunuz. Her kutudan nadirlik derecesine göre MOMO NFT leri çıkıyor. NFT' ler ile belirlenmiş bazı kripto paraları stake ederek farm yapıyorsunuz. Ne kadar güçlü NFT sahibi olursanız o oradan Hash Rate oranınız artıyor ve dolayısıyla kazancınızda artıyor.

Blockchain Brawler

Bu oyunda sıra tabanlı bir şekilde diğer oyuncular ile savaşlar yapabiliyorsunuz. elinizdeki değerli NFT' ler ile madencilik ve benzeri kazanımlar elde edebiliyorsunuz. Oynaması gerçekten keyifli bir oyun.

Token Master

Token Master elinizdeki mevcut MOMO' larınız ile PVE veya PVP savaşlar yapıp kazanımlar elde ettiğiniz bir mini oyun kıvamında.

Trade Auction

Adından anlaşılacağı üzere belirli iddialarda bulunarak kazanımlar elde edeceğiniz bir oyun.

Tactical Party Slaye

Diğer oyuncular ile birlikte gruplar kurarak eğlenebileceğiniz bir oyun.

Sık Sorulan Sorular

MBOX Coin Nasıl Alınır?

Buradan Binance Global Borsasına Kayıt Olarak MBOX Coin Alabilirsiniz.{alertSuccess}

MOBOX Uygulaması Nedir?

  • MOBOX, oyun oynayarak kazanç elde edilebilen finansal sistemlerin oyunlaştırılmasını sağlayan GameFi'yi oluşturmak adına otomatik optimize DeFi getiri farming ve oyun içerisindeki NFT'leri birleştiren bir oyun platformudur.

MBOX Coin Ne İşe Yarar?

  • MBOX Tokeni NFT oyun platformu aracılığıyla işlemleri gerçekleştirir. Platformda stake ve bonus ödüller verir. MBOX token’ına sahip kullanıcılar, kaynakların nasıl tahsis edildiğini belirlemek için DAO yani yönetim için oy kullanabililiyor.

MBOX Metaverse Projesimi?

  • Nisan 2021'de piyasaya sürülen MOBOX (MBOX), çeşitli oyna-kazan oyunları, NFT pazarı, yönetişim platformu ve çok daha fazlasını içeren bir metaverse ekosistemidir. MOBOX, dApp'ler ve hizmetler koleksiyonunu içeren metaverse'nin adı olan MOMOverse'e de sahip.

MOBOX NFT Nasıl Alınır?

  • NFT Alabilmek için örneğin MOBOX uygulamasını metamask cüzdanına bağlamalısınız. Daha sonra cüzdana coin gönderip MoMo NFT alabilirsiniz.
Bu Makalemi Beğendiyseniz "Decentraland [Mana] Nedir? Decentraland Oyunu İncelemesi." adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

MOMOverse Nedir?

  • MOMOverse, nerede olursanız olun tüm cihazlarda keyfini çıkarabileceğiniz bir çapraz platform Metaverse oyunudur. MOMOverse, içerik oluşturmak veya başkalarının yarattıklarından zevk almak olsun, oyuncuları, geliştiricileri, koleksiyoncuları ve katılımcıları eğlenceli bir dünya ile ödüllendirir.

NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

1 Yorumlar

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

İletişim Formu