MEXC Referans Kodu Nedir? Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır? - Referral Brotherhood

mexc-referans-kodu-nedir-nasil-alinir-ve-nasil-kullanilir

Referans Kodu veya Davet Kodu Nedir? Önemi Nedir? 


{getToc} $title={İçindekiler}


Giriş

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

MEXC kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için "Referans Kodu veya Davet Kodu" na ihtiyacınız vardır.

Önemli Uyarı: Eğer herhangi bir referans veya davet kodunuz olmadan kayıt olursanız sonradan geri dönüşü olmayan bir yola girmiş olursunuz.{alertError}

Uyarı: Referans veya Davet kodunuz olmadan kayıt olursanız kayıt olduktan sonra artık Referans veya Davet kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertWarning}

En İyi Referans Kodu Nasıl Anlaşılır?

Borsalarda kullanıcılara belirli oranlarda olmak  koşuluyla referans kodları verilir. Standart bir kullanıcıya belirli bir oranı geçmeyecek düşük oranlı bir Referans Kodu veya Davet Kodu oluşturmasına izin verilir.

Eğer kullanıcı borsa ile "Bağlı Kuruluş" yani İngilizcesi "Affiliate" olarak çalışıyor ise o kullanıcıya özel yüksek oranlı ve hatta ek hediyeleri olan Referans Kodu veya Davet Kodu oluşturmasına izin verilir.

Burada kayıt olan kişi için önemli olan "Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu" bulmaktır. Çünkü bazı paylaşılan referanslar yüksek oranlı olduklarını söyledikleri halde düşük oranlı sahte referanslar çıkabilmektedir.

mexc-referans-kodu-nasil-alinir-mexc-referans-kodu-nasil-alinir-nasil-kullanilir

Yüksek Oranlı Gerçek Referans veya Davet Kodunu Nasıl Bulurum?

Genellikle güvenilir ve referans sahibi oluşumlar yüksek oranlı ve gerçek referanslar paylaşmaktadır. "Referans Kardeşliği" yani "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak MEXC Borsası "Bağlı Kuruluş" programında bulunmaktayız. Sitemizde yüksek oranlı, gerçek, artı bonus hediyelere sahip ve ayrıca kuruluşumuzun ana teması olan eşit paylaşımlı referans paylaşmaktayız. Paylaşım oranlarımızı borsaların uygun gördüğü koşullar çerçevesinde yapmaktayız.


MEXC Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu-Davet Kodu Nasıl Bulurum?

"Referral Brotherhood" kuruluşu olarak MEXC Borsası "Bağlı Kuruluş" programında bulunmaktayız ve en yüksek oranlı ve gerçek referans ve davet kodumuzu huzurla kullanabilirsiniz.

MEXC borsası %100 indirim [%50 Spot + %50 Vadeli İşlemler] ve 1000$ USDT Vadeli İşlem Bonusu hediyesi olan kardeşlik ve eşit paylaşımlı özel Referans Kodu-Davet Kodu: "17Hjwdir.{alertSuccess}

 

"Referral Brotherhood" Kuruluşu MEXC Referans Kodu-Davet Kodu Nedir?

%100 komisyon indirimli [%50 Spot + %50 Vadeli İşlemler] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi spot ve vadeli işlemler için ayrı ayrı olmak koşulu ile %40 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %50 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %40 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "17Hjw" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %100 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca kayıt olduktan sonra belirli görevleri yaparak 1000$ USDT vadeli işlem hediyesi kazanabilirsiniz.MEXC Referans Kodu veya Davet Kodu Nasıl Kullanılır? Adım Adım Anlatım

Adım 1: Aşağıdaki MEXC Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Davet Kodu" yazan yerde "17Hjw" yazdığından emin olun.


mxc-mexc-brotherhood-referral-code-referans-kodu-davet-kodu-bir-hesap-olusturun

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.


Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 10 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.


Adım 4: "Kullanıcı Sözleşmesini ve Gizlilik Politikasını okudum ve kabul ediyorum." yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Kayıt OL" butonuna tıklayınız.


İşlemler bu kadar. MEXC kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.


MEXC Kripto Para Borsası Hakkında Kısa Bilgiler

2018 yılında kurulan MEXC Global, yüksek performans ve muazzam sayıdaki emirleri eşleme motoru teknolojisini kullanan merkezi bir borsadır. Platform, finans sektöründe ve Blockchain teknolojisinde zengin deneyime sahip profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir.


Şu anda MEXC Global, dünya çapında 70'den fazla ülkede yaklaşık 6 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Bu büyük başarı, kayda değer bir dönüm noktası. MEXC Global, bu başarılarıyla hem yeni hem de deneyimli yatırımcıların finansal yolculuğunda ilk tercih edilen platform olmayı hedeflemektedir.


MEXC borsası, Avustralya, Estonya ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere üç ülkede önemli lisanslar alarak kıtalar arası görünürlüğü artırmış ve yetki alanını genişletmiştir. MEXC Global, farklı ülkelerden yatırımcılarının kolayca alım satım yapabilmeleri için yerelleştirilmiş dil desteği sunmaktadır.


MEXC Global, bankacılık sektöründen uzmanlarca geliştirilen, saniyede 1,4 milyon işlemi tamamlayabilen, verimliliği ve performansı büyük ölçüde artıran yüksek performanslı alım satım eşleme motoru kullanır.{alertInfo}

MEXC Global olarak, kullanıcı güvenliği en büyük önceliğimiz olduğu için, veri bütünlüğü ve güvenliğini sağlamak maksadıyla sunucularımız bağımsız olarak çok sayıda ülkede yer almaktadır.


MEXC, 1 yıl içinde küresel dijital varlık alım satımı piyasasında pay sahibi oldu. Son dönemde, 2021 yılında, MEXC Cripto Expo Dubai tarafından "Asya'daki En İyi Kripto Borsası" unvanı ile ödüllendirildi ve MEXC ekibinin tatmin edici başarı listesine bir yenisini daha ekledi.{alertInfo}

MEXC Referans Kodu Sık Sorulan Sorular [SSS]


MEXC Referans Kodu-Davet Kodu Nedir?

 • Özel Referans-Davet Kodları ile borsa üzerinden indirim, kazanç ve belirli hediyeler elde edersiniz. Size referans olan kişi veya kurum ne kadar iyi ise o oranda indiriminiz ve hediyeleriniz artar. Eğer "Referral Brotherhood" kuruluşu Referans Kodu ile kayıt olursanız paylaşımlı Referans Kodu olduğundan ek kazançta elde edersiniz.

  MEXC Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

  • Yukarıda da anlatıldığı gibi iki türlü Referans Kodu kullanabilirsiniz. Kayıt ekranında isterseniz el ile yazabilirsiniz ya da bağlantı linkine otomatik olarak tıklayabilirsiniz.

   MEXC Referans Kodu Eklemeyi Unuttum? Ne Yapacağım?


   Eğer kayıt aşamasında "Referans Kodu" ekleme işlemini yapmayı unuttuysanız bu durumda geçmiş olsun, geri dönüşü olmayan bir yola girdiniz. Artık iki seçeneğiniz bulunuyor. Ya hesabınızı herhangi bir "Referans Kodu" ve avantajı olmadan kullanmaya devam edeceksiniz ya da yeni bir hesap oluşturup bu kez referans kodunu girerek kaydınızı tamamlayacaksınız. Eğer böyle bir hata yaparsanız "KYC yani Kimlik Doğrulama Yapmayın" ve yeni bir cep telefonu numarası ile ya da yeni bir mail adresi ile yeni bir hesap açmayı deneyebilirsiniz.{alertError}

    MEXC Referans Kodunu Sonradan Ekleyebilir miyim?

    "MEXC Referans Kodu" sadece kayıt aşamasında ekleyebilirsiniz. Bu nedenle de kayıt olduktan sonra ve hali hazırda kullanılan bir hesaba ait işlem yapılamaz. Yani MEXC referans kodu sonradan ekleme ve değiştirme şansı bulunmamaktadır.{alertWarning}
     

     MEXC Güvenli mi?

     • Şu anda MEXC Global, dünya çapında 70'den fazla ülkede yaklaşık 6 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Bu büyük başarı, kayda değer bir dönüm noktası. MEXC Global, bu başarılarıyla hem yeni hem de deneyimli yatırımcıların finansal yolculuğunda ilk tercih edilen platform olmayı hedeflemektedir.

      Yalnızca 1$ ile işlem yapmaya başlayabilir miyim?

      • MEXC, kullanıcıların 5$ gibi düşük bir fiyata çeşitli işlem ve finansal ürünler aracılığıyla uygulama deneyimlerini geliştirmelerine olanak tanır. Bunun yanında 5$ standart alım satım için minimum işlemdir.

       MEXC Borsasının Mobil Uygulaması Var mı?

       • Evet MEXC borsasının Android ve iOS sistemleri için mobil uygulaması bulunmaktadır.

       mexc-referans-kodu-nasil-alinir-mobil-uygulama-mexc-referans-kodu-nasil-alinir-nasil-kullanilir


       Bu makalemi beğendiyseniz "MX DeFi Nedir? Nasıl Katılınır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

       NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

       8 Yorumlar

       Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

       1. Keşke daha önce gorseydim burayı...

        YanıtlaSil
       2. Yazıldığı gibi indirim aldım. Sagolun hocam.

        YanıtlaSil
       3. Mxc referans kodu doğru yere yazdım sağol.

        YanıtlaSil
       4. It was a very successful work and it worked for me. Thank you.

        YanıtlaSil
       5. Thank you for MEXC Referral Code.

        YanıtlaSil
       6. Спасибо за реферальный код MEXC. Это действительно сработало для меня.

        YanıtlaSil

       İletişim Formu