Hotbit Referans Kodu Nedir? Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır?

hotbit-referans-kodu-nasil-alinir

Referans Kodu veya Davet Kodu Nedir? Önemi Nedir? 


{getToc} $title={İçindekiler}

Giriş

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

Hotbit kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için "Referans Kodu veya Davet Kodu" na ihtiyacınız vardır.

Eğer herhangi bir referans veya davet kodunuz olmadan kayıt olursanız sonradan geri dönüşü olmayan bir yola girmiş olursunuz.{alertError}

Referans veya Davet kodunuz olmadan kayıt olursanız kayıt olduktan sonra artık Referans veya Davet kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertWarning}

En İyi Referans Kodu Nasıl Anlaşılır?

Borsalarda kullanıcılara belirli oranlarda olmak  koşuluyla referans kodları verilir. Standart bir kullanıcıya belirli bir oranı geçmeyecek düşük oranlı bir Referans Kodu veya Davet Kodu oluşturmasına izin verilir.

Eğer kullanıcı borsa ile "Bağlı Kuruluş" yani İngilizcesi "Affiliate" olarak çalışıyor ise o kullanıcıya özel yüksek oranlı ve hatta ek hediyeleri olan Referans Kodu veya Davet Kodu oluşturmasına izin verilir.

Burada kayıt olan kişi için önemli olan "Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu" bulmaktır. Çünkü bazı paylaşılan referanslar yüksek oranlı olduklarını söyledikleri halde düşük oranlı sahte referanslar çıkabilmektedir.

Yüksek Oranlı Gerçek Referans veya Davet Kodunu Nasıl Bulurum?

Genellikle güvenilir ve referans sahibi oluşumlar yüksek oranlı ve gerçek referanslar paylaşmaktadır. "Referans Kardeşliği" yani İngilizce tabiriyle "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Hotbit Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız. Sitemizde yüksek oranlı, gerçek, artı bonus hediyelere sahip ve ayrıca kuruluşumuzun ana teması olan eşit paylaşımlı referans paylaşmaktayız. Paylaşım oranlarımızı borsaların uygun gördüğü koşullar çerçevesinde yapmaktayız.

Hotbit Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu-Davet Kodu Nasıl Bulurum?

"Referans Kardeşliği" yani İngilizce adıyla "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Hotbit Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız ve en yüksek oranlı ve gerçek referans ve davet kodumuzu huzurla kullanabilirsiniz.

Hotbit borsası %100 komisyon indirimli [40% Spot + 60% ETF] kardeşlik ve eşit paylaşımlı özel Referans Kodu-Davet Kodu: "AZCyoz" dir.{alertSuccess}

 

"Referral Brotherhood" Kuruluşu Hotbit Referans Kodu-Davet Kodu Nedir?


%100 komisyon indirimli [40% Spot + 60% ETF] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi 30% Spot + 50% ETF referans sahibi, 10% Spot + 10% ETF yeni kayıt olan kişi toplam %100 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde 30% Spot + 50% ETF komisyon indirimi ve 10% Spot + 10% ETF coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "AZCyoz" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %100 olarak yansıtılacaktır.

Hotbit Referans Kodu veya Davet Kodu Nasıl Kullanılır? Adım Adım Anlatım


Referans Kodunu iki şekilde kullanabilirsiniz;

 1. İlk olarak Hotbit internet sitesine giriş yapıp "Kayıt ol" butonuna tıkladıktan sonra kayıt ekranında "Referans Kodu" yazan yere büyük ve küçük harflere ve rakamlara dikkat ederek "AZCyoz" yazdıktan sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz.
 2. İkinci seçenek daha kolay. Referans Kodu veya Davet Kodu bağlantısına tıklarsanız bağlantı sizi "Referans Kodu" hazır olarak yazılmış kaydol ekranına yönlendirecektir. Daha sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz. Artık yüksek indirim ve kazanç sahibi olabileceğiniz ve hediyeler alabileceğiniz çok güzel bir Hotbit hesabınız oldu. Hayırlı olsun.
 3. Hotbit Borsası Referans Kodu-Davet Kodu Bağlantısı:
  https://www.hotbit.io/register?ref=AZCyoz
hotbit-referans-kodu-nasil-alinir


Hotbit Kripto Para Borsası Hakkında Kısa Bilgiler


Hotbit şu anda tüm dünyada 210'dan fazla ülke ve bölgeden 700.000'den fazla kayıtlı kullanıcıya sahip. Hotbit, Türkiye, Japonya, Güney Kore, Rusya ve Güneydoğu Asya ülkeleri gibi dünyanın gelişen pazarlarına odaklanarak, kullanıcılarını Twitter, Telegram, VK ve Facebook'tan topladı. Hotbit topluluğuna katılın, düşüncelerinizi ve kripto para deneyiminizi dünyanın her yerinden deneyimli kullanıcılarımızla paylaşın ve kripto para birimi endüstrisinin yeni trendi hakkında bir fikir edinin.

 • CoinGecko verilerine göre Hotbit Borsası 62. sırada bulunmaktadır. Borsa puanı 10 üzerinden 7 olarak belirlenmiş.
 • Borsada listelenmiş Bitcoin, Ethereum ve Altcoinler' in sayısı 1800'ü geçmiştir. 
 • Haftalık ziyaretçi sayısı ortalama 680 bin kişiyi aşmıştır.
 • 2600'e yakın piyasa ve yüksek bir likidite ile ortalama günlük 100 milyon dolar işlem hacmine sahiptir.
 • USDT ve nUSD dahil bir çok farklı para birimi ile Bitcoin ve Altcoin alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular?


Hotbit Referans Kodu-Davet Kodu Nedir?

 • Özel Referans-Davet Kodları ile borsa üzerinden indirim, kazanç ve belirli hediyeler elde edersiniz. Size referans olan kişi veya kurum ne kadar iyi ise o oranda indiriminiz ve hediyeleriniz artar. Eğer "Referral Brotherhood" kuruluşu Referans Kodu ile kayıt olursanız paylaşımlı Referans Kodu olduğundan ek kazançta elde edersiniz.

  Hotbit Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

  • Yukarıda da anlatıldığı gibi iki türlü Referans Kodu kullanabilirsiniz. Kayıt ekranında isterseniz el ile yazabilirsiniz ya da bağlantı linkine otomatik olarak tıklayabilirsiniz.

   Hotbit Referans Kodu Eklemeyi Unuttum? Ne Yapacağım?


   Eğer kayıt aşamasında "Referans Kodu" ekleme işlemini yapmayı unuttuysanız bu durumda geçmiş olsun, geri dönüşü olmayan bir yola girdiniz. Artık iki seçeneğiniz bulunuyor. Ya hesabınızı herhangi bir "Referans Kodu" ve avantajı olmadan kullanmaya devam edeceksiniz ya da yeni bir hesap oluşturup bu kez referans kodunu girerek kaydınızı tamamlayacaksınız. Eğer böyle bir hata yaparsanız "KYC yani Kimlik Doğrulama Yapmayın" ve yeni bir cep telefonu numarası ile ya da yeni bir mail adresi ile yeni bir hesap açmayı deneyebilirsiniz.{alertError}

    Hotbit Referans Kodunu Sonradan Ekleyebilir miyim?

    "Hotbit Referans Kodu" sadece kayıt aşamasında ekleyebilirsiniz. Bu nedenle de kayıt olduktan sonra ve hali hazırda kullanılan bir hesaba ait işlem yapılamaz. Yani Hotbit Referans Kodu sonradan ekleme ve değiştirme şansı bulunmamaktadır.{alertWarning}
     

     Hotbit Güvenli mi?

     • Hotbit 2017 yılında faaliyetlerine başlayan borsa 5 yıldır kullanıcılarına hizmet veriyor. Hotbit şu anda tüm dünyada 210'dan fazla ülke ve bölgeden 700.000'den fazla kayıtlı kullanıcıya sahip. Hotbit, Türkiye, Japonya, Güney Kore, Rusya ve Güneydoğu Asya ülkeleri gibi dünyanın gelişen pazarlarına odaklanarak, kullanıcılarını Twitter, Telegram, VK ve Facebook'tan topladı.

      Yalnızca 1$ ile işlem yapmaya başlayabilir miyim?

      • Hotbit, kullanıcıların 1$ gibi düşük bir fiyata çeşitli işlem ve finansal ürünler aracılığıyla uygulama deneyimlerini geliştirmelerine olanak tanır. Bunun yanında 1$ standart alım satım için minimum işlemdir.

      Hotbit Borsasının Mobil Uygulaması Var mı?

      hotbit-referans-kodu-nasil-alinir

      • Evet Hotbit borsasının Android ve iOS sistemleri için mobil uygulaması bulunmaktadır.


      Hotbit Para Nasıl Çekilir?

      • Cüzdan > Para Çekme bölümünden USDT > TRC20 ağ seçimi yapılarak istediğiniz borsaya TRC20 ağını seçerek para çekebilirsiniz.


      Hotbit Ne Demek?

      • Hotbit şu anda tüm dünyada 210'dan fazla ülke ve bölgeden 700.000'den fazla kayıtlı kullanıcıya sahip bir kripto para borsasıdır.


      Hotbit nUSD Nasıl Alınır?

      • nUSD alma işlemi çok basit. İster mobil uygulamadan, isterseniz bilgisayarınızdan Hotbit sitesine girip USDT - nUSD veya nUSD - USDT dönüştürme işlemi yaparak nUSD alabilirsiniz.

      Bu makalemi beğendiyseniz "Hotbit nUSD nedir? USDT nUSD Dönüştürme Nasıl Yapılır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}


      NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

      Yorum Gönder

      Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

      İletişim Formu