Hotbit nUSD nedir? USDT nUSD Dönüştürme Nasıl Yapılır?

   

hotbit-nusd-nedir-usdt-nusd-donusturme-nasil-yapilir

Hotbit nUSD nedir? USDT nUSD Dönüştürme Nasil Yapılır?

nUSD Hotbit Borsası tarafından likidite artırılması ve kolay ticaret yapılması için oluşturulmuş Hotbit borsasına ait stabil bir para birimidir.

Daha düşük değerli para birimleriyle işlem çiftlerinin açılmasını desteklemek için Hotbit tek tıklamayla değiştirilebilen ve işlem ücreti gerektirmeyen nUSD para birimini piyasaya sürdü.{alertSuccess}

nUSD fiyatı sabittir: 1 nUSD = 0.000000001 USDT, 1 USDT = 1000000000 nUSD. Hesaplama bu şekildedir. 1 USDT(Tether) = 1$ (US Dollar) eşit olduğunu da unutmayalım.

USDT nUSD Dönüştürme Nasıl Yapılır?

Dönüştürme işlemi çok basit. İster mobil uygulamadan, isterseniz bilgisayarınızdan Hotbit sitesine girip USDT - nUSD veya nUSD - USDT dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

1-) Mobil Uygulamaya girdiğinizde aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi ana sayfada exchange tıklayın.

hotbit-nusd-nedir-usdt-nusd-donusturme-nasil-yapilir

2-) Convert ekranı açıldığında USDT - nUSD ve nUSD - USDT rahatlıkla dönüştürebileceksiniz. Bu işlemde Hotbit borsası herhangi bir komisyon ücreti almıyor.


hotbit-nusd-nedir-usdt-nusd-donusturme-nasil-yapilir


Hotbit Kripto Para Borsası Referans Kodu Bağlantı Linki:


Bu makalemi beğendiyseniz "Kripto Para Borsalarında Referans Nedir? Neden Referans ile Kayıt Olmalıyım?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

İletişim Formu