Aptos (APT) Coin Nedir? - Referral Brotherhood

aptos-apt-coin-nedir-nasil-ve-nereden-alinir-aptos-projesini-gelecekte-neler-bekliyor


Aptos (APT) Coin Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?


{getToc} $title={İçindekiler}


Aptos (APT) Coin Hakkında Temel Bilgiler

Proje Adı: Aptos (APT)

Bulunduğu Sektör: Akıllı Sözleşme Platformu

Web Sitesi: https://aptoslabs.com/

Toplam Arzı: 1,015,668,377

Maksimum Arzı: *

Desteklediği Blok Zincir Ağları: Aptos Blok Zinciri

Satın Alınabilecek Borsalar: Binance, MEXC, KuCoin, HTX, Gateio ve dahası...{alertInfo}

Aptos (APT) Coin Nedir?

Aptos, bir akıllı sözleşme platformudur. Kendi blok zinciri üzerinde yaygın olarak kullanılabilecek uygulamalar oluşturulabilmesi ve bu uygulamaların kullanılabilmesi için geliştirilen ölçeklenebilir, düşük maliyetli ve güncellenebilir bir blok zincir platformudur.

Aptos blok zincirinde web3 kullanıcı deneyimini yeniden tanımlayan ürünler ve uygulamalar geliştirmeye kararlı bir ekip yönetiyor. Başarılı teknik uzmanlardan oluşan ekip, ademi merkeziyetçiliğin faydalarını kitlelere ulaştırmak için daha iyi ağ araçları ve sorunsuz kullanılabilirlik oluşturmaya kendini adamış.

Mo Shaikh ve Avery Ching, Aptos'u güvenli, yükseltilebilir ve ölçeklenebilir bir blockchain ağı aracılığıyla herkese ademi merkeziyetçiliğe adil erişim sağlama vizyonunu gerçekleştirmek için icat ettiler. Aptos ekibi, tamamı milyarlarca insan için ölçeklenebilen ademi merkeziyetçiliğe evrensel ve eşit erişim sağlamaya kendini adamış, son derece başarılı bir mühendis, araştırmacı, stratejist, tasarımcı ve inşaatçı ekibinden oluşur.

Aptos ekibinin çoğu, Move dilinin orijinal yaratıcıları, Aptos ekibinden Move Prover, BlockSTM paralel yürütme motoru, Narwhal ve Bullshark ise mutabakat mekanizmaları dahil olmak üzere Aptos blok zincirine güç veren teknik yenilikleri geliştirmekle tanınıyor.

Ayrıca Aptos kendi bünyesinde Aptos Vakfı adı altında bir oluşumu da barındırmakta.

Aptos Projesini Gelecekte Neler Bekliyor?

"İnsanlar için Tasarlandı. Gelişmek için Tasarlandı" sloganıyla Aptos, güvenli geliştirme için oluşturulmuş ve temel odak olarak kullanıcı deneyimi ile oluşturulmuş bir Katman 1 blok zinciridir. Gelecekte katman 1 blok zincirlerinin ne kadar önemli olduğu aşikar.  Geleceğe yatırım yapan hazır ağ, güvenlik, kullanıcı deneyimi, yükseltilebilirlik ve performansın benzersiz bir kombinasyonu ile Aptos altyapısı ve Move programlama dili, geliştiricilerin, gelecekte olabilecek her şey için gelişebilecek bir ağ üzerinde günümüzün tüketici ihtiyaçlarını çözen web3 uygulamaları oluşturmasına olanak tanıyor. Move programla dilinin tüm nimetlerinden faydalanarak uygulamalar sonsuz bir şekilde geliştirilebiliyor.

Akıllı sözleşmeler için tasarlanan Move programlama dili, geliştiricilerin uygulamaları basit, güvenli ve hızlı bir şekilde oluşturmasına olanak tanıyor. Yıllar süren araştırmalarla geliştirilen, test edilen ve kanıtlanmış Move, Aptos blok zincirinin güvenliği, esnekliği ve performansıyla benzersiz bir şekilde tamamlanıyor ve bu da Aptos' u Move tabanlı uygulamaları kurmak için en iyi yer yapıyor.

Araştırmacılardan oluşan Aptos ekibi, bilgi işlem doktoraları ve endüstri lideri mühendisleri, Aptos blok zincirinin ve üzerinde geliştirilen uygulamaların uzun ömürlü ve sürdürülebilir olmasını sağlayan, sürekli olarak yükseltilebilen bir ağ oluşturdu. Aptos' ta, altyapı endişesi olmadan yaratıcılık serbest bırakılabiliyor.

Aptos, kullanıcı için performansa odaklanır. Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve kitleler için ölçeklendirmek için bir Katman 1 oluşturulmuş. Paralel, toplu olarak optimize edilmiş ve modüler işlem işleme hattı ve Block-STM gibi yeniliklerle Aptos, geliştiricilere benzersiz performans ve son kullanıcılar için sorunsuz bir deneyim sunar.

Aptos blok zinciri, geliştiricilerden son kullanıcılara kadar kullanıcı deneyimine odaklanılarak tasarlanmıştır. Esnek, modüler bir blok zincir mimarisi aracılığıyla, hem mevcut hem de gelişmekte olan kullanım durumları için birinci sınıf destek sağlayarak güvenilirlik, güvenlik ve performans için sınırları zorlayan bir sistemi barındırıyor. Aptos' un güvenilir altyapısıyla, geliştiriciler harika uygulamalar yapmaya odaklanabilir ve son kullanıcılar güzel, arkadaş canlısı, sorunsuz bir deneyimin keyfini çıkarabilir.

Aptos (APT) Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

Aptos (APT) Coin satın alınabilecek borsaların başında: Binance, MEXC, KuCoin, HTX, Gateio ve daha bir çok borsa yer alıyor. Aşağıda sıra ile ismi yazılan borsalara kayıt olup ve hesap açarak Aptos (APT) coin alıp geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

aptos-apt-coin-nedir

Aptos (APT) Coin Sık Sorulan Sorular [SSS]


Aptos (APT) Coin Nereden Alınır?

 • Aptos (APT) Coin satın alınabilecek borsaların başında: Binance, MEXC, KuCoin, Huobi, Gateio ve daha bir çok borsa yer alıyor.

Aptos (APT) Coin Nedir?

 • Aptos, bir akıllı sözleşme platformudur. Kendi blok zinciri üzerinde yaygın olarak kullanılabilecek uygulamalar oluşturulabilmesi ve bu uygulamaların kullanılabilmesi için geliştirilen ölçeklenebilir, düşük maliyetli ve güncellenebilir bir blok zincir platformudur.
   

  Aptos Coin Yorum

  • Aptos hakkında yorum olarak şunları yazabilirim; Aptos' un güvenilir altyapısıyla, geliştiriciler harika uygulamalar yapmaya odaklanabilir ve son kullanıcılar güzel, arkadaş canlısı, sorunsuz bir deneyimin keyfini çıkarabilir.

  Bu yazımı beğendiyseniz "Hooked Protocol (Hook) Coin Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

  NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

  2 Yorumlar

  Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

  1. Proje nasıl şekillenecek. Yatırım yaptığım bir proje bu.

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Aptos Akıllı Sözleşme Platformu sektöründeki ilk 20 projeden biri. Geliştirici ekip çalışmaya devam ederse zamanla daha iyi yerlere gelebilir.

    Sil

  İletişim Formu