Hotbit Referral Code-Referans Kodu

hotbit-referans-kodu-referral-code

Hotbit 100% [40% Spot + 60% ETF] Discount. Equally Shared Referral Code


It is a 100% commission discount [40% Spot + 60% ETF] and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. Percentage of reference 30% Spot + 50% ETF reference holder, 10% Spot + 10% ETF new registrant distributed as a total of 100%. You get 30% Spot + 50% ETF commission discount and 10% Spot + 10% ETF coin cashback on your transactions, so you earn money. When registering, "AZCyoz" will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 100%.

{getButton} $text={Hotbit Referral Code} $icon={link} $color={#27ae60}

NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.Hotbit %100 [40% Spot + 60% ETF] indirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu


%100 komisyon indirimli [40% Spot + 60% ETF] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi 30% Spot + 50% ETF referans sahibi, 10% Spot + 10% ETF yeni kayıt olan kişi toplam %100 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde 30% Spot + 50% ETF komisyon indirimi ve 10% Spot + 10% ETF coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "AZCyoz" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %100 olarak yansıtılacaktır.


Hotbit Borsası Hakkında


HotBit, “Wall Street endüstriyel standartlarının standardını karşılayan yerleşik bir yapay piyasa yapıcı dijital motor” sağladığını ve yüzlerce kripto para birimine erişim sağladığını iddia eden merkezi bir kripto para borsasıdır.

HotBit hakkında halka açık tek bilgi, borsanın merkezinin Şanghay'da olduğunu ve 51 ila 200 çalışanı olduğunu belirten LinkedIn sayfasından geliyor. Profile göre, borsa 2017 yılında kuruldu.

Güvenlik konusunda Hotbit, GSLB, dağıtılmış sunucu kümeleri, dağıtılmış depolama ve tümü birden fazla makinede yedeklenen yüksek hızlı bellek tabanlı ticaret motoru gibi gelişmiş teknolojileri benimsemiştir, soğuk depolama yerleri ve çevrimdışı özel anahtarlara sahip sıcak cüzdanlar. Güvenli, istikrarlı ve güvenilir dijital varlık alım satım hizmetleri, müşterilerine web arayüzü, mobil uygulama ve PC terminalleri aracılığıyla sunmaktadır.

Hotbit ekibi, Amazon'u blockchain endüstrisinde inşa etmeyi hedefliyor.

7×24: Tüm kullanıcıların varlıkları için 7 gün 24 saat gerçek zamanlı çevrimiçi denetim hizmetleri.

B+ Güvenlik: Hotbit'in güvenlik derecesi B+ olarak sınıflandırılmıştır (Binance ile aynıdır)

0 Kayıp: Hotbit, platformun kendi güvenlik zayıflıkları nedeniyle kullanıcı varlıklarından herhangi birinde sıfır kayıp rekorunu hala gururla elinde tutuyor.

CoinMarketCap'e göre, Hotbit toplamda 2.000'den fazla işlem çifti listelemişti ve listelenen kripto para projelerinin sayısı bakımından tüm borsalar arasında 1. sırada yer aldı. Hotbit, tüm dünyada 210'dan fazla ülke ve bölgeden 7.000.000'den fazla kayıtlı kullanıcı biriktirdi. Hotbit, kullanıcıları için mevcut mevduat faizlerini dağıtmaya başladı; bu, Hotbit'in, kullanıcılarına token kilitleme veya dondurma gerektirmeden günlük cari mevduat faizleri sunan dünyadaki ilk kripto para borsası olduğu anlamına geliyor.

Bu Konu Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir

  • Hotbit nedir?
  • Hotbit borsası nedir?
  • Hotbit nasıl kayıt olunur?
  • Hotbit nasıl hesap açılır?
  • Hotbit referans nedir?
  • Hotbit referans nerede?
  • Hotbit referans ile nasıl kayıt olunur?
  • Hotbit referans ile nasıl hesap açılır?
  • Hotbit referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
  • Hotbit referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu