Hotbit Referans Kodu-Referrer-Referral Code

hotbit-referans-kodu-referral-code-referrer-code-is-AZCyoz

Hotbit 100% [40% Spot + 60% ETF] Discount. Equally Shared Referral Code.


It is a 100% commission discount [40% Spot + 60% ETF] and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. Percentage of reference 30% Spot + 50% ETF reference holder, 10% Spot + 10% ETF new registrant distributed as a total of 100%. You get 30% Spot + 50% ETF commission discount and 10% Spot + 10% ETF coin cashback on your transactions, so you earn money. When registering, "AZCyoz" will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 100%.

{getButton} $text={Hotbit Referral Code} $icon={link} $color={#27ae60}

NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


Hotbit %100 [40% Spot + 60% ETF] indirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu.


%100 komisyon indirimli [40% Spot + 60% ETF] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi 30% Spot + 50% ETF referans sahibi, 10% Spot + 10% ETF yeni kayıt olan kişi toplam %100 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde 30% Spot + 50% ETF komisyon indirimi ve 10% Spot + 10% ETF coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "AZCyoz" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %100 olarak yansıtılacaktır.


NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu