Binance NFT Referans Kimliği-Referral ID

binance-nft-referans-kimligi-referral-code-referral-id-is-VO2P1RYP

Binance NFT 116% Discount and NFT Code plus NFT Welcome Gift. Equally Shared Referral ID.


It is a 116% commission discount [41%+25% Spot plus 40%+10% Futures] and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. Provided that the percentage of the reference is separately for spot and futures transactions, 51% reference holders and 30% new registrants are distributed as 81% in total. You get 52% commission discount and 30% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money. Additionally, if you hold the Binance Cryptocurrency Exchange token BNB in your account, you will receive an additional 25% commission discount. When registering, "VO2P1RYP" will be written where it says "Referral ID". The commission discount and return rate you will receive will be reflected as 116%. Don't miss your NFT code and NFT welcome gift before the time runs out as a gift.

{getButton} $text={Binance NFT Referral ID} $icon={link} $color={#f39c12}

NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


Binance NFT %116 indirim ve NFT Kodu. NFT Hoş Geldiniz Hediyesi. Eşit Paylaşılan Referans Kimliği.


%116 komisyon indirimli [+41+%25 Spot plus %40+%10 Futures] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %51 referans sahibi, %30 yeni kayıt olan kişi toplam %81 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %51 komisyon indirimi ve %30 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Ek olarak, hesabınızda Binance Kripto Para Borsası tokeni BNB tutarsanız %25 komisyon indirimi daha alırsınız. Kayıt olurken "Referans Kimliği" yazan yere "VO2P1RYP" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %116 olarak yansıtılacaktır. Hediye olarak süre dolmadan NFT kodunuzu ve NFT hoş geldin hediyenizi kaçırmayın.

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu