ZT Global Brotherhood Referral Code-Referans Kodu

zt-global-referans-kodu-davet-kodu-referral-code-invitation-code

ZT Global 80% Discount and 500$ USDT Gift Box. Equally Shared Referral Code (Invitation Code)

{getToc} $title={Table of Contents}

It is an 80% commission discount and shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 60% reference holders, 20% new registrants totaling 80%. In the transactions you make, you will receive 60% commission discount and 20% cashback in the form of coins, so you earn money.

When registering, "EZKS70WLT" will be written where it says "Invitation Code (optional)". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 80% and 500$ USDT gift box.

🔽You can click the link below to register.🔽

Crypto Currency ExchangesZT Global
Use the referral code when registering for ZT Global and enjoy the benefits!
Referral CodeEZKS70WLT
Discount60% Discount
Cashback20% Cashback
Bonus500$ USDT Gift Box
Don't forget to use the referral code when registering with ZT Global and enjoy the rewards!
 
Note: After registering on the ZT stock market, do not forget to install the ZT application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


ZT Global %80 İndirim ve 500$ USDT Hediye Kutusu. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Davet Kodu)


%80 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %60 referans sahibi, %20 yeni kayıt olan kişi toplam %80 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %60 komisyon indirimi ve %20 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Davet kodu (isteğe bağlı)" yazan yere "EZKS70WLT" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %80 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 500$ USDT hediye kutusu.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

Not: ZT borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza ZT uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki QR kodunu okutabilirsiniz.🔽

zt-global-qr-code-scanning-qr-kodu-okutma-referral-code-referans-kodu

ZT Global Nasıl Kayıt Olunur?

ZT Global Nasıl Hesap Açılır?

ZT Global Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki Soruların Cevaplarının Adım Adım Anlatımı


Adım 1: Aşağıdaki ZT Global Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Invitation Code" yazan yerde "EZKS70WLT" yazdığından emin olun.

zt-global-brotherhood-referral-code-referans-kodu-kayit-ol

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Mail" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "Set Password" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 6 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4: Daha sonra "Sign Up" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. ZT Global kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.


ZT Global Kripto Para Borsası Hakkında Temel Bilgiler


Giriş

Bitcoin’in icadından itibaren “Kripto Para ve Blok Zinciri” teknolojisi gelişerek dünyaya yayıldı. Buna bağlı olarak Altcoin adı verilen “Alternatif Coin”ler üretilerek insanlara sunuldu. Bitcoin ve Altcoin dediğimiz kripto paralar artık her yerde ve her kişiye kolayca ulaşılabilir bir şekilde sunuluyor.

Kripto paraların alım ve satım işlemlerinin yapıldığı birçok yer bulunur. Bu yerlerden en önemli olanları tabi ki CEX (Centralized Exchange) kripto para borsalarıdır. CEX Borsalara Merkezi Borsalar denir.

Kripto para ekosistemi ve buna bağlı olarak faaliyet gösteren yüzlerce CEX borsa bulunmaktadır. Bu borsalardan biride ZT Global kripto para borsasıdır.

ZT Global Nedir?

ZT Global kripto para borsası 2018 yılında kurulmuştur.

ZT Global "Küresel Yüksek Kaliteli Dijital Varlık Ticaret Platformu" sloganıyla hizmetlerini sürdürüyor. Dünya çapında 158'den fazla ülke ve bölgede milyonlarca kullanıcıya en güvenli ve güvenilir yüksek kaliteli dijital varlık işlemlerini ve türev hizmetlerini sağlayan kripto para borsasıdır.

Borsa özellikleri ise şunlardır;
  • 100'den fazla güvenlik ve banka düzeyinde risk kontrol önlemi.
  • Saniyede 130.000 işlemi destekleyen sistem.
  • Merkezi olmayan yapı ve anti-DDOS koruma sistemi.
  • Popüler varlık kapsamı %90'a ulaşıyor.
  • Çince, İngilizce, Japonca, Korece, Tayca, Vietnamca ve diğer dilleri destekler.
  • Birden fazla ulusal borsadan alınan işletme lisansları.
  • Mükemmel plan: Tercih edilen dört plan.
  • Mükemmel trafik: Tüm ağda 1 numaralı özel alan trafiği.
  • Mükemmel deneyim: 7*24 saat hizmet.
  • Mükemmel Varlıklar: Yüksek kaliteli projeleri doğru ve sıkı bir şekilde seçmek.

ZT Global Referans Programı Nasıl Çalışır?

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

ZT Global kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için elinizde "Referans Kodu veya Davet Kodu" olması gerekir. Yani bu koda ihtiyacınız vardır. ZT Global kripto para borsasındaki referans programı da bu temel üzerine kurulmuştur ve bu temel üzerinde çalışır.


ZT Global Referans Kodu Kullanmanın Faydaları Nedir?

Herhangi bir Referans Kodu olmadan kayıt olursanız alış ve satış işlemlerindeki komisyon indirimlerinden, yaptığınız işlemlerden belirli oranlarda verilen cashback yani nakit para ödüllerinden ve bazı avantaj ve hediyelerden faydalanamazsınız.

Referans Kodu kullanırsanız komisyon indirimleri, cashback yani nakit para ödülleri, bazı avantaj ve hediyeler kazanırsınız. Bu özellikler ile kripto para borsalarına yeni kayıt olacak kullanıcılar Referans Kodu ararlar.

Bilgi Notu: Referans Kodu olmadan kayıt olursanız, kayıt olduktan sonra artık Referans Kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

Burada önemli olan en iyi ve gerçek bir Referans Kodu bulmaktır. "Referral Brotherhood" platformu olarak, kripto para borsaları ile olan iş ortaklığımız ve felsefemiz gereği Referans Kodu paylaşımında 3 ana kurala dikkat etmeye çalışıyoruz. En iyi, Gerçek ve Paylaşımlı Referans Kodu paylaşmak.

“Referral Brotherhood” platformu olarak kripto para borsalarının en iyi, gerçek ve paylaşımlı Referans Kodlarını paylaşmaktayız.

Sizde bu konudaki ZT Global Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz.


ZT Global Borsası Teknik Bilgiler

Borsa Adı: ZT Global Kripto Para Borsası

Bulunduğu Sektör: CEX (Centralized Exchange)

Resmi Web Sitesi: https://www.ztb.im

Borsa Tokeni: Hayır

Listelenmiş Koin Sayısı: 400+ den Fazla

Haftalık Ortalama Ziyaretçi Sayısı: Ortalama 500 Bin Kişi

24 Saatlik İşlem Hacmi: 200 Milyon Dolar

Başlıca Sosyal Medya Hesapları: TwitterYoutubeFacebook{alertInfo}
 

ZT Global Mobil ve PC Uygulamaları Nelerdir?

ZT Global Kripto Para Borsası; Apple iOS işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için, Google Android işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için ve Microsoft Windows PC işletim sistemleri için gerekli resmi (offical) uygulama indirme linkleri aşağıdadır.


zt-global-borsasi-sss-sikca-sorulan-sorular-referral-brotherhood

ZT Global Borsası Sık Sorulan Sorular [SSS]

ZT Global Borsası Nedir?

ZT Global kripto para borsası 2018 yılında kurulmuştur. ZT Global "Küresel Yüksek Kaliteli Dijital Varlık Ticaret Platformu" sloganıyla hizmetlerini sürdürüyor.

ZT Global Borsasına Nasıl Kayıt Olunur?

ZT Global Borsasına kayıt olmak için bu konudaki ZT Global Referans Kodu nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Bu süreç, genellikle e-posta doğrulaması ve kimlik doğrulaması gibi adımları içerebilir.

ZT Global Borsasında Hangi Kripto Para Birimlerini Alabilirim?

ZT Global Borsası bir çok farklı kripto para birimlerini destekler. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi popüler kripto para birimlerinin yanı sıra, diğer Altcoinlere de erişim sağlayabilirsiniz.

ZT Global Borsasında Nasıl İşlem Yapabilirim?

ZT Global Borsasında işlem yapmak için önce bir hesap oluşturmanız ve hesabınızı fonlamanız gerekmektedir. Ardından, borsanın sağladığı ticaret arayüzünü kullanarak belirli bir kripto para birimini alabilir veya satabilirsiniz. İşlem yaparken genellikle alım/satım emri vermeniz ve fiyatı belirtmeniz gerekmektedir.

ZT Global Borsasında Güvenlik Nasıl Sağlanır?

Kripto para borsalarında güvenlik önemli bir konudur. İyi bir kripto para borsası, kullanıcı verilerini ve varlıklarını korumak için çeşitli güvenlik önlemleri uygular. Bunlar arasında iki faktörlü kimlik doğrulama, soğuk depolama (cold storage) gibi önlemler yer alabilir. Ayrıca, güçlü bir şifre kullanmak da önemlidir.

ZT Global Borsasında İşlem Ücretleri Nasıl?

ZT Global Borsası genellikle her işlem için bir komisyon veya işlem ücreti alır. Bu ücretler genellikle işlem hacmine ve borsanın politikalarına bağlı olarak değişebilir. Alım/satım işlemleri, para yatırma/çekme işlemleri ve diğer hizmetler için farklı ücretler olabilir. Bu konudaki ZT Global Referans Kodu nu kullanarak kayıt olursanız işlem ücretlerinden indirim elde edersiniz. Borsanın web sitesinde veya kullanıcı sözleşmesinde bu ücretler hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

ZT Global Borsasında Nasıl Güvenli Saklama Yapabilirim?

Kripto para borsalarında uzun vadeli saklama yapmak yerine, kripto varlıklarınızı kişisel bir cüzdan olan soğuk depolamada (cold storage) saklamanız önerilir. Soğuk depolama, kripto paralarınızı internete bağlı olmayan bir cihazda saklama yöntemidir ve güvenlik açısından daha sağlam bir seçenektir.

ZT Global Borsası Nasıl Çalışır?

Kripto para borsaları, alıcılar ve satıcılar arasında kripto para birimi ticaretini kolaylaştıran online platformlardır. Borsada, alıcılar belirli bir kripto para birimini belirli bir fiyattan satın almak için alım emri verirken, satıcılar da belirli bir fiyattan satış emri verir. Eğer bir alıcının ve satıcının emirleri birbiriyle eşleşirse, işlem gerçekleşir.

ZT Global Borsasından Nasıl Para Çekebilirim?

ZT Global Borsasından para çekmek genellikle hesabınızın para çekme bölümünden yapılır. Genellikle çekim yapmadan önce kimlik doğrulaması gerekebilir. Para çekme işlemleri genellikle belirli bir işlem ücreti veya komisyon tarafından etiketlenir ve işlem süresi değişebilir. Borsanın kabul ettiği çekim yöntemlerine bağlı olarak, kripto para birimlerini başka bir cüzdana veya banka hesabına aktarabilirsiniz.

Kripto Para Helal Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

Kripto Para Caiz Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

ZT Global ve Kripto Para Borsaları Helal Mi Ya Da Caiz Mi?

En önemli sorulardan biri bu olsa gerek. İslam düşünürleri tarafından Bitcoin, Altcoin ve kripto para birimleri üzerine yaptıkları kapsamlı araştırma, Bitcoin, Ethereum ve benzeri Altcoinler dahil kripto para birimlerinin alım satımında herhangi bir sorun olmadığı helal olduğu sonucuna varmışlardır.

Yalnız burada şu hususu belirtmekte fayda var. İslam düşünürlerinin bu konudaki ortak kanısı islam kumar ve bahsi haram kılmıştır. Yapmış olduğunuz Alım-Satım işlemlerinde bahis söz konusu değilse helal dir. Fakat bahis ve kumar var ise haramdır. Bu apaçık bir şekilde Kuran da belirtilmiştir. Kripto para borsalarından Spot piyasada Bitcoin veya Altcoin alabilirsiniz fakat vadeli işlem yani futures işlemlerde kaldıraç oranları belirleyip yükselecek veya düşecek diye işlem açmanın dinen caiz olmadığını islam düşünürleri belirtmektedir. Bu işlemlerde vebal işlem yapana aittir ve Allah ile kul arasındadır.

İslam düşünürlerinin ortak kanısı; Kripto paraları yani Bitcoin ve Altcoinleri Spot piyasada almak ve yatırım yapmak bankalardan alınan gram altın veya gram gümüş hesaplarına benzetebiliriz yönünde. Sonuçta ortada bir bahis veya kumar yok. Helal para ile yapılan yatırım var.

Sonuç olarak; Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caizdir yani helaldir.

ZT Global Referans Kodu Sık Sorulan Sorular [SSS]

ZT Global Davet Kodu Nedir?

Eğer referansınız olmadan üye olursanız indirim ve benzeri bir çok şeyi kaybedersiniz. Kripto para borsalarına referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Bu yüzden ZT Global borsasına kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "EZKS70WLT" yazmayı unutmayınız.

ZT Global Referans Kodu Nedir?

ZT Global borsasına referans kodu olarak "EZKS70WLT" kodunu kullanabilirsiniz.

ZT Global Referans Kodu Nerede?

ZT Global referans kodu olarak "EZKS70WLT" kodunu kullanabilirsiniz.

ZT Global Davet Kodu Nereye Yazılır?

ZT Global borsasına kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "EZKS70WLT" yazılır.

ZT Global Davet Kodu Nasıl Alınır?

ZT Global davet kodu almak için "EZKS70WLT" kodunu kullanabilirsiniz.

ZT Global Referans Kodu Nasıl Alınır?

ZT Global referans kodu almak için "EZKS70WLT" kodunu kullanabilirsiniz.

ZT Global Referans Kodu 2023

ZT Global referans kodu 2023 "EZKS70WLT" kodudur.

ZT Global Referans Kodu Ekleme

ZT Global referans kodu eklemek için "EZKS70WLT" kodunu kullanınız.

NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir. {fullWidth}

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu