Mandala Referral Code-Referans Kodu

mandala-referans-kodu-yonlendirme-kimligi-referral-code-referral-id

Mandala 10% Discount. Equally Shared Referral Code (Referral ID)


It is a 10% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. Percentage of references was distributed as 5% reference holders, 5% new enrollees, 10% in total. You get 5% commission discount and 5% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money. When registering, "KV8R6136" will be written where it says "Referral ID". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 10%.

NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


Mandala %10 indirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Yönlendirme Kimliği)


%10 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %5 referans sahibi, %5 yeni kayıt olan kişi toplam %10 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %5 komisyon indirimi ve %5 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Yönlendirme Kimliği" yazan yere "KV8R6136" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %10 olarak yansıtılacaktır.

Mandala Borsası Hakkında

Mandala kripto para borsası, piyasadaki en güvenilir dijital varlık borsası olmayı hedefliyor. Kullanıcılarının, dünyanın en büyük likidite havuzuna erişimi olan sektör lideri bir değişim platformunda güvenle kripto para ticareti yapmalarını istiyorlar. Platformdan dijital varlıkları temin ederken, kullanıcılarının emanet cüzdanlarının güvenliğinden emin olmalarını sağlayan bir borsa. Uyumluluğa olan bağlılığı, dünyanın önde gelen düzenleyici kurumlarıyla dijital ekonominin benimsenmesini sağlamayı amaçlıyorlar. Mandala' yı dijital varlık pazarında bir lider ismi yapmayı amaçlıyorlar.

Bu Konu Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir

  • Mandala nedir?
  • Mandala borsası nedir?
  • Mandala nasıl kayıt olunur?
  • Mandala nasıl hesap açılır?
  • Mandala referans nedir?
  • Mandala referans nerede?
  • Mandala referans ile nasıl kayıt olunur?
  • Mandala referans ile nasıl hesap açılır?
  • Mandala referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
  • Mandala referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu