Coinbase Referans Kodu-Referral Code

coinbase-referans-kodu-referral-code-is

Coinbase 10$ Gift Bonus. Referral Code.


A referral link shared with a 10$ gift. When a new member trades $100, both the referrer and the new member earn $10.


NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


Coinbase 10$ Bonus. Referans Kodu.

10$'lık bir hediye ile paylaşılan bir tavsiye bağlantısı. Yeni bir üye 100$'lık işlem yaptığında, hem yönlendiren hem de yeni üye 10$ kazanır.

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.
Daha yeni Daha eski

İletişim Formu