Bitglobal Referral Code-Referans Kodu

bitglobal-referans-kodu-davet-kodu-referral-code-invitation-code

Bitglobal 40% Discount. Equally Shared Referral Code (Invitation Code)


It is a 40% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. The percentage of the reference was distributed as 30% of the reference owner, 10% of the new registrants as 40% in total. You get 30% commission discount and 10% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money. When registering, "9h5gat" will be written where it says "Invitation Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 40%.

{getButton} $text={Bitglobal Referral Code} $icon={link} $color={#d35400}

NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


Bitglobal %40 indirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Davet Kodu)


%40 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %30 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %40 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %30 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "9h5gat" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %40 olarak yansıtılacaktır.

Bitglobal Borsası Hakkında

BitGlobal, merkezi bir kripto para borsasıdır. Borsa 2019 yılında kuruldu.

BitGlobal, müşterilerine profesyonel, güvenli, istikrarlı ve güvenilir dijital para birimi işlem hizmetleri sunmayı taahhüt eder. Kuruluşundan bu yana, dünya çapında yaklaşık 151 ülke ve bölgede milyonlarca kullanıcıya hizmet vermiştir. BitGlobal, kullanıcılara varlıklarını korumak için BTC , ETH , XRP , LTC , BSV , BCH ve Spot, Margin Trading ve ETF gibi diğer ticaret hizmetleri ve çok imzalı soğuk cüzdanlar sağlar.

Borsa Avantajları

Kullanıcı Sistemi: Her bir alt istasyonun kullanıcı sistemleri birbirine bağlıdır ve çeşitli ülkelerin düzenleyici gereksinimlerini bu şekilde karşılar.

Cüzdan: BitGlobal' de şu anda mevcut olan tüm para birimlerinin yanı sıra gelecekte para birimi işlemlerini destekliyor. Çeşitli alt istasyonlar, uykuda bile koruma ve diğer hizmetlerin varlıklarının birleşik yönetimini destekleyen bir sistem sunuyor. Fonların güvenliğini sağlamak için soğuk ve sıcak cüzdan ayrımı ile risk en aza indirgenir.

Sipariş Eşleştirme: Her alt istasyon işlemleri ortaklaşa birleştirir ve aynı işlem derinliğini paylaşır.

Güvenlik Kontrolü: BitGlobal, tüm alanlardaki potansiyel riskleri gerçek zamanlı olarak tespit etmek ve ele almak için küresel risk kontrolü sağlar.

Ön Uç Destek: Her alt istasyon markasının yapımını destekleyin. APP, Web ve WAP gibi çoklu erişim yöntemlerini destekler. Çoklu dil, çoklu para birimi desteği.

Bu Konu Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir

  • Bitglobal nedir?
  • Bitglobal borsası nedir?
  • Bitglobal nasıl kayıt olunur?
  • Bitglobal nasıl hesap açılır?
  • Bitglobal referans nedir?
  • Bitglobal referans nerede?
  • Bitglobal referans ile nasıl kayıt olunur?
  • Bitglobal referans ile nasıl hesap açılır?
  • Bitglobal referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
  • Bitglobal referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?
 
NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu