Bitglobal Brotherhood Referral Code-Referans Kodu

bitglobal-referans-kodu-davet-kodu-referral-code-invitation-code

Bitglobal 40% Discount. Equally Shared Referral Code (Invitation Code)

{getToc} $title={Table of Contents}

It is a 40% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 30% of the reference owner, 10% of the new registrants as 40% in total. You get 30% commission discount and 10% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money.

When registering, "9h5gat" will be written where it says "If you have Invitation Code?(Optional)". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 40%.

🔽You can click the link below to register.🔽

{getButton} $text={Sign Up Bitglobal Referral Code} $icon={link} $color={#d35400}

Crypto Currency ExchangesBitglobal
Use the referral code when registering for MEXC and enjoy the benefits!
Referral Code9h5gat
Discount30% Discount
Cashback10% Cashback
Bonus---
Don't forget to use the referral code when registering with MEXC and enjoy the rewards!
 
Note: After registering on the Bitglobal stock market, do not forget to install the Bitglobal application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


Bitglobal %40 İndirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Davet Kodu)


%40 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %30 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %40 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %30 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Bir davet kodun var mı? (isteğe bağlı)" yazan yere "9h5gat" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %40 olarak yansıtılacaktır.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

Not: Bitglobal borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza Bitglobal uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 

Bitglobal Nasıl Kayıt Olunur?

Bitglobal Nasıl Hesap Açılır?

Bitglobal Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki Soruların Cevaplarının Adım Adım Anlatımı


Adım 1: Aşağıdaki Bitglobal Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Invitation Code" yazan yerde "9h5gat" yazdığından emin olun.

bitglobal-brotherhood-referral-code-referans-kodu-kayit-ol

Adım 2: E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Mail" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız. Daha sonra alttaki "Send" butonuna basınız. Mail adresinize bir doğrulama kodu gelecek. Gelen kodu "Verification Code" bölmüne yazınız.

Adım 3: "Password" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) "Confirm Password" yazan yere şifrenizi tekrar yazın. Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4: "I have readBit Global Agreement" yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Create Account" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. Bitglobal kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.


Bitglobal Kripto Para Borsası Hakkında Temel Bilgiler


Giriş

Bitcoin’in icadından itibaren “Kripto Para ve Blok Zinciri” teknolojisi gelişerek dünyaya yayıldı. Buna bağlı olarak Altcoin adı verilen “Alternatif Coin”ler üretilerek insanlara sunuldu. Bitcoin ve Altcoin dediğimiz kripto paralar artık her yerde ve her kişiye kolayca ulaşılabilir bir şekilde sunuluyor.

Kripto paraların alım ve satım işlemlerinin yapıldığı birçok yer bulunur. Bu yerlerden en önemli olanları tabi ki CEX (Centralized Exchange) kripto para borsalarıdır. CEX Borsalara Merkezi Borsalar denir.

Kripto para ekosistemi ve buna bağlı olarak faaliyet gösteren yüzlerce CEX borsa bulunmaktadır. Bu borsalardan biride Bitglobal kripto para borsasıdır.

Bitglobal Nedir?

Bitglobal, merkezi bir kripto para borsasıdır. Borsa 2019 yılında kuruldu.

Bitglobal, müşterilerine profesyonel, güvenli, istikrarlı ve güvenilir dijital para birimi işlem hizmetleri sunmayı taahhüt eder. Kuruluşundan bu yana, dünya çapında yaklaşık 151 ülke ve bölgede milyonlarca kullanıcıya hizmet vermiştir. Bitglobal, kullanıcılara varlıklarını korumak için BTC , ETH , XRP , LTC , BSV , BCH ve Spot, Margin Trading ve ETF gibi diğer ticaret hizmetleri ve çok imzalı soğuk cüzdanlar sağlar.

Borsa Avantajları

Kullanıcı Sistemi: Her bir alt istasyonun kullanıcı sistemleri birbirine bağlıdır ve çeşitli ülkelerin düzenleyici gereksinimlerini bu şekilde karşılar.

Cüzdan: Bitglobal' de şu anda mevcut olan tüm para birimlerinin yanı sıra gelecekte para birimi işlemlerini destekliyor. Çeşitli alt istasyonlar, uykuda bile koruma ve diğer hizmetlerin varlıklarının birleşik yönetimini destekleyen bir sistem sunuyor. Fonların güvenliğini sağlamak için soğuk ve sıcak cüzdan ayrımı ile risk en aza indirgenir.

Sipariş Eşleştirme: Her alt istasyon işlemleri ortaklaşa birleştirir ve aynı işlem derinliğini paylaşır.

Güvenlik Kontrolü: Bitglobal, tüm alanlardaki potansiyel riskleri gerçek zamanlı olarak tespit etmek ve ele almak için küresel risk kontrolü sağlar.

Ön Uç Destek: Her alt istasyon markasının yapımını destekleyin. APP, Web ve WAP gibi çoklu erişim yöntemlerini destekler. Çoklu dil, çoklu para birimi desteği.


Bitglobal Referans Programı Nasıl Çalışır?

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

Bitglobal kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için elinizde "Referans Kodu veya Davet Kodu" olması gerekir. Yani bu koda ihtiyacınız vardır. Bitglobal kripto para borsasındaki referans programı da bu temel üzerine kurulmuştur ve bu temel üzerinde çalışır.


Bitglobal Referans Kodu Kullanmanın Faydaları Nedir?

Herhangi bir Referans Kodu olmadan kayıt olursanız alış ve satış işlemlerindeki komisyon indirimlerinden, yaptığınız işlemlerden belirli oranlarda verilen cashback yani nakit para ödüllerinden ve bazı avantaj ve hediyelerden faydalanamazsınız.

Referans Kodu kullanırsanız komisyon indirimleri, cashback yani nakit para ödülleri, bazı avantaj ve hediyeler kazanırsınız. Bu özellikler ile kripto para borsalarına yeni kayıt olacak kullanıcılar Referans Kodu ararlar.

Bilgi Notu: Referans Kodu olmadan kayıt olursanız, kayıt olduktan sonra artık Referans Kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

Burada önemli olan en iyi ve gerçek bir Referans Kodu bulmaktır. "Referral Brotherhood" platformu olarak, kripto para borsaları ile olan iş ortaklığımız ve felsefemiz gereği Referans Kodu paylaşımında 3 ana kurala dikkat etmeye çalışıyoruz. En iyi, Gerçek ve Paylaşımlı Referans Kodu paylaşmak.

“Referral Brotherhood” platformu olarak kripto para borsalarının en iyi, gerçek ve paylaşımlı Referans Kodlarını paylaşmaktayız.

Sizde bu konudaki Bitglobal Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz.


Bitglobal Borsası Teknik Bilgiler

Borsa Adı: Bitglobal Kripto Para Borsası

Bulunduğu Sektör: CEX (Centralized Exchange)

Resmi Web Sitesi: https://www.bitglobal.com

Borsa Tokeni: Hayır

Listelenmiş Koin Sayısı: 230+ dan fazla

Haftalık Ortalama Ziyaretçi Sayısı: Ortalama 200 Bin Kişi

24 Saatlik İşlem Hacmi: Ortalama 80 Milyon Dolar

Başlıca Sosyal Medya Hesapları: TwitterYoutubeFacebook{alertInfo}
  1. İşlem Hacmi: Bitglobal, genellikle yüksek işlem hacmine sahip bir borsadır ve günlük olarak milyonlarca dolarlık işlem hacmi gerçekleştirir.
  2. Kripto Para Çeşitliliği: Bitglobal, çeşitli kripto para birimlerini destekler ve birçok popüler kripto para birimi alım satımına olanak sağlar. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) gibi büyük kripto paraları ve daha pek çok alternatif kripto para birimini barındırır.
  3. Kullanıcı Arayüzü: Bitglobal'ın kullanıcı dostu bir arayüzü vardır ve kolay navigasyon sağlar. Kullanıcılar, ticaret yapmak, hesaplarını yönetmek ve diğer işlevleri gerçekleştirmek için kullanıcı dostu bir paneli kullanabilirler.
  4. Güvenlik Önlemleri: Bitglobal, kullanıcılarının varlıklarını korumak için çeşitli güvenlik önlemleri uygular. Bu, iki faktörlü kimlik doğrulama, güvenlik protokolleri, soğuk cüzdan depolama gibi önlemleri içerebilir.
  5. Müşteri Desteği: Bitglobal, kullanıcılara müşteri desteği sağlar ve genellikle e-posta, canlı sohbet veya telefon yoluyla erişilebilir

Bitglobal Medya Yorumları

Referral Brotherhood
  • Bitglobal Eski Adıyla Bithumb Yeniden Kripto Para Severler İle Buluşuyor.

Bitglobal Mobil ve PC Uygulamaları Nelerdir?

Bitglobal Kripto Para Borsası; Apple iOS işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için, Google Android işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için ve Microsoft Windows PC işletim sistemleri için gerekli resmi (offical) uygulama indirme linkleri aşağıdadır.


bitglobal-borsasi-sss-sikca-sorulan-sorular-referral-brotherhood

Bitglobal Borsası Sık Sorulan Sorular [SSS]

Bitglobal Borsası Nedir?

Bitglobal, merkezi bir kripto para borsasıdır. Borsa 2019 yılında kuruldu.

Bitglobal'a Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bitglobal'a kayıt olmak için bu konudaki Bitglobal Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Kayıt işlemi genellikle e-posta doğrulamasını içerir.

Hangi Kripto Paraları Bitglobal Üzerinden Alıp Satabilirim?

Bitglobal, geniş bir kripto para birimi seçeneği sunar. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ve diğer birçok popüler kripto para birimi Bitglobal'da alınıp satılabilir.

Bitglobal Hesabımı Nasıl Güvence Altına Alabilirim?

Bitglobal, kullanıcı güvenliğini sağlamak için çeşitli önlemler alır. İki faktörlü kimlik doğrulama (2FA), SMS doğrulama, güçlü şifre kullanımı ve soğuk cüzdan depolaması gibi güvenlik önlemlerini kullanmanızı önerirler.

Bitglobal'da İşlem Ücretleri Nasıl Çalışır?

Bitglobal'da işlem ücretleri ticaret çiftine ve işlem hacmine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Genellikle alım ve satım işlemlerinde sabit bir yüzde bazlı ücret alınır. Referans Kodu ile kayıt olursanız daha fazla indirim alırsınız.

Bitglobal'dan Nasıl Destek Alabilirim?

Bitglobal, kullanıcılara müşteri desteği sunar. İletişim için genellikle e-posta, canlı sohbet veya telefon desteği gibi kanalları kullanabilirsiniz. Ayrıca Bitglobal web sitesinde sıkça sorulan soruların yanıtlarını içeren bir bölüm de bulunabilir.

Kripto Para Helal Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

Kripto Para Caiz Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

Bitglobal ve Kripto Para Borsaları Helal Mi Ya Da Caiz Mi?

En önemli sorulardan biri bu olsa gerek. İslam düşünürleri tarafından Bitcoin, Altcoin ve kripto para birimleri üzerine yaptıkları kapsamlı araştırma, Bitcoin, Ethereum ve benzeri Altcoinler dahil kripto para birimlerinin alım satımında herhangi bir sorun olmadığı helal olduğu sonucuna varmışlardır.

Yalnız burada şu hususu belirtmekte fayda var. İslam düşünürlerinin bu konudaki ortak kanısı islam kumar ve bahsi haram kılmıştır. Yapmış olduğunuz Alım-Satım işlemlerinde bahis söz konusu değilse helal dir. Fakat bahis ve kumar var ise haramdır. Bu apaçık bir şekilde Kuran da belirtilmiştir. Kripto para borsalarından Spot piyasada Bitcoin veya Altcoin alabilirsiniz fakat vadeli işlem yani futures işlemlerde kaldıraç oranları belirleyip yükselecek veya düşecek diye işlem açmanın dinen caiz olmadığını islam düşünürleri belirtmektedir. Bu işlemlerde vebal işlem yapana aittir ve Allah ile kul arasındadır.

İslam düşünürlerinin ortak kanısı; Kripto paraları yani Bitcoin ve Altcoinleri Spot piyasada almak ve yatırım yapmak bankalardan alınan gram altın veya gram gümüş hesaplarına benzetebiliriz yönünde. Sonuçta ortada bir bahis veya kumar yok. Helal para ile yapılan yatırım var.

Sonuç olarak; Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caizdir yani helaldir.


Bitglobal Referans Kodu Sık Sorulan Sorular [SSS]

Bitglobal Davet Kodu Nedir?

Eğer referansınız olmadan üye olursanız indirim ve benzeri bir çok şeyi kaybedersiniz. Kripto para borsalarına referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Bu yüzden Bitglobal borsasına kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "9h5gat" yazmayı unutmayınız.

Bitglobal Referans Kodu Nedir?

Bitglobal borsasına referans kodu olarak "9h5gat" kodunu kullanabilirsiniz.

Bitglobal Referans Kodu Nerede?

Bitglobal referans kodu olarak "9h5gat" kodunu kullanabilirsiniz.

Bitglobal Davet Kodu Nereye Yazılır?

Bitglobal borsasına kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "9h5gat" yazılır.

Bitglobal Davet Kodu Nasıl Alınır?

Bitglobal davet kodu almak için "9h5gat" kodunu kullanabilirsiniz.

Bitglobal Referans Kodu Nasıl Alınır?

Bitglobal referans kodu almak için "9h5gat" kodunu kullanabilirsiniz.

Bitglobal Referans Kodu 2023

Bitglobal referans kodu 2023 "9h5gat" kodudur.

Bitglobal Referans Kodu Ekleme

Bitglobal referans kodu eklemek için "9h5gat" kodunu kullanınız.
 
NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir. {fullWidth}

1 Yorumlar

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu